Voleybol
Giriş Tarihi : 14-01-2014 22:39   Güncelleme : 14-01-2014 22:39

KMS; KOMBİNELERDEN MAĞDUR OLDUK

Kahramanmaraşspor’dan kombinelerle ilgili açıklama geldi. "Yaklaşık 200 kombinenin geri ödemesi dönmedi. Mağdur olanların kombinelerini vereceğiz"denildi.

KMS; KOMBİNELERDEN MAĞDUR OLDUK

Kahramanmaraşspor’un son Bucaspor ile oynadığı maçta yaşanan kombine sorunu ile ilgili açıklama geldi. Kulüpten yapılan açıklama da kombine kartlarından dolayı kulüp mağdur edilmiştir. 200’den fazla kombinenin geri ödemesi gelmedi. Geri ödemesi gelmeyen kombinelerden dolayı Kahramanmaraşspor 100 bin liranın üzerinde maddi zarara uğramıştır. Ücretini ödeyerek kombine alanların mağduriyeti giderilecektir. Kahramanmaraşspor’da Şanlıurfaspor maçına kadar kombinelerini ücret ödeyerek alan taraftarlarımız kombine kartları ile birlikte kulübe başvuru yaptıkları zaman gerekli işlemler yapılacak ve mağduriyetler giderilecektir. Bucaspor maçında yapılan işlem tamamen kulübü zarara uğratanların tespit edilmesi amacı ile yapılmıştır. Mağdur olan sporseverlerden özür dileyerek Bucaspor maçı da olmak üzere mağduriyetleri giderilecektir”denildi.

Kombine kartlarını satın aldıkları satış temsilcisinin ismini vererek başvuru yapanlar Kahramanmaraşspor Akreditasyon Sorumlusu Aziz Bey ile mesai saatleri içerisinde irtibat kurmaları gerekiyor.

Kahramanmaraşspor Akreditasyon Sorumlusu Aziz Bey: 0545 486 33 66