Amatör Branşlar
Giriş Tarihi : 10-01-2017 03:49   Güncelleme : 10-01-2017 03:49

KM GENÇLERBİRLİĞİ FURKAN’I KAPTI

Kahramanmaraş Gençlerbirliği sezondan başından bu yana bir çok takımın istediği genç yetenek Furkan Demirdelen’i transfer etti.

KM GENÇLERBİRLİĞİ FURKAN’I KAPTI

Kahramanmaraş Amatör Liglerinde sezon başından bu yana bir çok takımın talip olduğu genç yetenek Furkan Demirdelen’in yeni takımı belli oldu. Bir çok takımın istediği ve Sağlıkspor’un bir türlü bırakmadığı genç yıldız adayı Kahramanmaraş Gençlerbirliği ile anlaşmaya vardı. Bugün resmiyet kazanan transfer iki kulüp anlaştı ve Furkan Demirdelen, kendisini Kahramanmaraş Gençlerbirliği’ne bağlayan sözleşmeyi imzaladı.

Genç oyuncu "Sezon başından bu yana bir kaç takımla görüşmemiz oldu fakat anlaşma sağlanamadı. Sağlıkspor'u ikna edemediler. Daha önceden de görüştüğümüz Kahramanmaraş Gençlerbirliği bugün transferi bitirdi. İki kulüp anlaştı. Ben Kahramanmaraş Gençlerbirliği forması giyeceğim. Hedefim üst ligler. Bunun için çalışıyorum. Kısa zamanda takımıma adapte olup faydalı olmak istiyorum. İleriye dönük hedeflerim var. Şuanda en büyük hedefim kendimi gösterip Kahramanmaraşspor'a transfer olmak"dedi.