Voleybol
Giriş Tarihi : 04-09-2013 03:18   Güncelleme : 04-09-2013 03:18

KOLAT; SÜPER LİGDEN TRANSFER YAPABİLİRİZ

Kahramanmaraşspor Başkanı Ferudun Kolat; Süper ligden genç milli bir oyuncuyla anlaşmak üzereyiz.

KOLAT; SÜPER LİGDEN TRANSFER YAPABİLİRİZ

Kahramanmaraşspor kulüp başkanı Ferudun Kolat spor46.com’a konuştu. İzu ve Oseni’ye resmi imza attıracaklarını hatırlatan Kolat, Spor46.com’a özel yaptığı açıklama ile taraftarları heyecanlandırdı.

Kolat yaptığı açıklama da “Şuanda görüştüğümüz bir Süper Kulübüyle anlaşmak üzereyiz. Çok önemli genç bir oyuncu var. Büyük ölçüde anlaştık gibi son görüşmelerimizi yapıyoruz. Bu oyuncu aynı zamanda Milli bir oyuncumuz. Genç ve dinamik yani tam bizim istediğimiz formatta bir oyuncu. Umarım bir an önce bu transferi de bitiririz. Kulübüyle tam olarak anlaştık gibi ama ufak pürüzler var. Onları gidermeye çabalıyoruz”dedi.

Kolat ayrıca “Kombine satışlarında ve reklam taleplerinde büyük bir hayal kırıklığı yaşadım. PTT 1. Ligde yer alıyoruz ama buna oranla ne kombine satışlarında bir hareketlilik var ne de şehrin iş adamlarından reklam desteği görüyoruz. Sanki Kahramanmaraşspor başka bir şehrin takımı gibi muamele görüyor. Hiç kimseden destek görmeden buralara kadar geldik. Mecburen elimizden gelenin daha da fazlasını yaparak takımımızı daha da güçlü bir yapıya kavuşturma çabası içindeyiz. Artık şehrin takımına daha fazla sahip çıkması gerekiyor”diye konuştu.