Amatör Branşlar
Giriş Tarihi : 25-07-2013 17:07   Güncelleme : 25-07-2013 17:07

YÜZMEDE BİR YILDIZ DOĞUYOR

Kahramanmaraş Gençlik Hizmetleri Spor İl Müdürlüğünün başlattığı yaz sporları kapsamında, Pelin Küçükyüce’nin başarısı öğretmenlerini dahi şaşırtıyor.

YÜZMEDE BİR YILDIZ DOĞUYOR

Müdürlük havuzsunda, haftada birkaç kez gerçekleşen çalışmalarda, Pelin Küçükyüce’nin performansı, üstelik de yüzmedeki bütün stilleri başarı ile tamamlaması, geleceğin yıldızı doğuyor mesajını vermeye başladı.

Hedefinin milli takım mayosunu giymek olduğunu söyleyen 7 yaşındaki küçük yıldız, havuza, suya ve denize yabancı olmadığını, Bodrum ve Marmaris gibi tatil bölgelerinde yüzme sporuna merak sardığını, baba ve annesinin teşviki ile bu sporu daha da geliştirmek için havuzu tercih etini söyledi ve en büyük hedefinin milli mayoyu giyerek şehrimizi ve ülkemizi temsil etmek olduğunun altını çizdi.

Küçükyüce, “Bu başarılarımla öğretmenlerimin payı büyük. Suyu, denizi ve yüzmeyi çok seviyorum. Hocalarımı mahcup etmemek adına seansları ihmal etmiyorum” dedi.

PELİN BÜYÜK YETENEK, İSTİKBALİ PARLAK

Pelin Küçükyüce’nin havuzdaki performansından memnun kalan öğretmenleri, “Pelin gerçekten büyük yetenek. Zaten buraya geldiğinde yüzmeyi biliyordu ve çok da başarılı. Üstelik de arkadaşları ile arasındaki diyalog ve uyum bizim için de önemli. Gelecek için istikbal vaad eden bir yıldız olacak” diye konuştular.