Voleybol
Giriş Tarihi : 28-04-2015 14:20   Güncelleme : 28-04-2015 14:20

GENÇLERBİRLİĞİ'NDEN BELLİ'YE PLAKET

Kahramanmaraş Gençlerbirliği Spor Kulübü yönetimi genç iş adamı Ahmet Belli'ye desteklerinden dolayı teşekkür plaketi verdi.

GENÇLERBİRLİĞİ'NDEN BELLİ'YE PLAKET

Kahramanmaraşspor sevdalıları tarafından yeni kurulan Kahramanmaraş Gençlerbirliği Spor Kulübü yönetimi genç iş adamı Ahmet Belli'ye desteklerinden dolayı teşekkür plaketi verdi. Sezon başı sosyal sorumluluk gereği Amatör Spora destek vermek amacı ile Kahramanmaraş Gençlerbirliği yönetimine destek veren genç iş adamı Ahmet Belli, "Bu şehirde yaşıyoruz ve bu şehrin havasını soluyoruz. Amacımız memleketimizde ki sosyal sorumluluk projelerine de destek vermek. Yatırımlarımız devam ederken yeni kurulan ve güzel bir misyon yüklenen Kahramanmaraş Gençlerbirliğine de destek vermek istedik. Kendilerine başarılar diliyorum"dedi.

Kahramanmaraş Gençlerbirliği Spor Kulübü Başkanı Serdar Bursalı da "Sezon başında bu yeni oluşumu hayata geçirdiğimiz de sevdeiğimiz büyüklerimizden de yardım talebinde bulunduk. Kendileri de bizi hiç bir zaman kırmadılar ve destek verdiler. Kendilerine çok teşekkür ediyoruz. Bu plaket ise bir hatıra ve manevi bir değeri var. Bizi hatırlatır. Şehrimizde maalesef amatör spor hak ettiği değeri görmüyor. Umarım bu örnek olur"dedi.