Voleybol
Giriş Tarihi : 31-07-2014 04:01   Güncelleme : 31-07-2014 04:01

KMS’DEN BELEDİYESPOR’A ZİYARET

Kahramanmaraşspor Kulüp Başkanı Fatih Mehmet Ceyhan ve Teknik Direktör Orhan Şerit Belediyespor’a Bayram ziyaretinde bulundu.

KMS’DEN BELEDİYESPOR’A ZİYARET

Spor Toto 2. Lig temsilcimiz Kahramanmaraşspor’da Başkan Fatih Mehmet Ceyhan, Teknik Direktör Orhan Şerit, Genel Kaptan Kürşat Ceyhan, Kulüp Müdürü Mehmet Tıraş ve beraberinde ki heyet Kahramanmaraş Büyükşehir Belediyespor’a Bayram ziyaretinde bulundu.

Kahramanmaraşspor’un şehrin bütün organizasyonları ile çok sıcak bir ilişkisi olması gerektiğini ifade eden Kahramanmaraşspor Kulüp Başkanı Fatih Mehmet Ceyhan, “Ramazan Bayramı dolayısıyla şehrimizin bir diğer profesyonel kulübü olan Kahramanmaraş Büyükşehir Belediyespor’da ki dostlarımızı ziyaret etmek istedik. Bu bizim için bir adım. Yapılması gereken neyse onu yapacağız. Ayrımız gayrımız yok. Birlikte adım atarsak ve bu sıcak ilişkiyi daha da pekiştirirsek iki kulübümüzün ve dolayısıyla şehrimizin menfaatine bir çalışma ortamı oluşturabiliriz. Ben kulübüm adına her zaman Kahramanmaraş Büyükşehir Belediyespor’un yanında olacağımızı ifade etmek istiyorum. İki kulübün yakınlığı şehrimizde herkesin çok istediği bir durumdur. Biz de Kahramanmaraş Büyükşehir Belediyespor’da ki dostlarımız da şehrimizi temsil ediyoruz. Belediyespor’umuza Başkan ve yönetimine, teknik heyet ve futbolcusuna kadar yeni sezonda başarılar diliyoruz”dedi.