Voleybol
Giriş Tarihi : 03-11-2013 19:55   Güncelleme : 03-11-2013 19:55

K.MARAŞSPOR LİGE YENİDEN BAŞLADI

Kahramanmaraşspor, kendi sahasında konuk ettiği TKİ Tavşanlı Linyitspor’u Oseni Bolaji, İzu Azuka (2) ve Adem Aydın’ın attıkları gollerle 4-1 yenerek ilk galibiyetini aldı.

K.MARAŞSPOR LİGE YENİDEN BAŞLADI

PTT 1. Lig temsilcimiz Kahramanmaraşspor, PTT 1. Ligin 11’nci haftasında kendi sahasında ve kendi seyircisi önünde konuk ettiği TKİ Tavşanlı Linyitspor’u 4-1 gibi farklı mağlup ederek ligde ilk galibiyeti farklı aldı. Oynadığı futbol ve saha içerisinde mücadelesiyle de büyük takdir toplayan Akdeniz aslanları maçın başından sonuna kadar üstün bir oyun ortaya koydu ve farklı bir galibiyet elde etti.

OSENİ, İZU VE ADEM ATTI

Kahramanmaraşspor’un gollerini 4’ncü dakika da Oseni Bolaji, 14’ncü dakika da İzu Azuka, 24’ncü dakika da Adem Aydın ve 83’ncü dakika da İzu Azuka’nın attıkları bir birinden güzel gollerle maçı farklı kazandı. Kahramanmaraşspor’un yabancı oyuncuları oynadıkları oyunla büyük alkış toplarken Oseni ve Adem Aydın’ın gol atarak lige dönmeleri de dikkat çeken bir not oldu. Maçta iki gol atan İzu Azuka devleşti. Tribünler maç sonunda büyük bir coşku yaşadı.