Kategorilenmemiş
Giriş Tarihi : 15-12-2013 04:01   Güncelleme : 15-12-2013 04:01

BELEDİYESPOR’DAN MİLLİ TAKIMA 18 OYUNCU

Kahramanmaraş Büyükşehir Belediyespor altyapısında oynayan 18 oyuncu TFF Milli takım bölge seçmelerine gitti.

BELEDİYESPOR’DAN MİLLİ TAKIMA 18 OYUNCU

Spor Toto 3. Lig 1. Grup temsilcimiz Kahramanmaraş Büyükşehir Belediyespor altyapısından 9 tanesi 1999, 4 tanesi 1998 ve 3 tanesi de 2000 doğumlu olmak üzere toplam 18 oyuncu TFF Malatya Bölge müdürlüğünün Milli takımlar seçmelerine katılmak için gitti.

Kahramanmaraş Büyükşehir Belediyespor Futbol Şube Sorumlusu Fatih Köşker, Kahramanmaraş Büyükşehir Belediyespor Teknik Direktörü Recep Aydemir ve Kahramanmaraş Büyükşehir Belediyespor altyapılardan sorumlu antrenörü Bülent Okyaz Milli takım bölge seçmelerine giden Selçuk Özyürek, Ahmet Can Kocahal, Ertuğrul Gazi Değirmenci ve Onur Alperen Külek'i birlikte yolcu etti.

Kahramanmaraş Büyükşehir Belediyespor teknik direktörü Recep Aydemir yaptığı açıklama da “Altyapımız için 4,5 aydır büyük bir çalışma başlattık. Bu çalışmalar şuanda Türkiye de her kulübe örnek olacak bir çalışma. Bu çalışmalarımızı büyük bir ekip olarak yapıyoruz. Sürekli ailelerle toplantılar yapıyoruz. Altyapımızda bulunan sporcu çocuklarımızın gelişimleri ve okullarını takip ediyoruz. Ayrıca yaptığımız bir proje sayesinde 8, beraberinde belirlediğimiz 8 okul olmak üzere toplam 16 okulda beden eğitimi öğretmenlerinin de katkılarıyla çalışmalar yapıyoruz. Öğretmenlerimizle okullarda toplantı yapıyoruz. Çocuklarımızı sürekli takip ediyor ve gelişimlerine katkı veriyoruz”dedi.

Kahramanmaraş Büyükşehir Belediyespor altyapılardan sorumlu antrenörü Bülent Okyaz ise yaptığı açıklama da “Kahramanmaraş Büyükşehir Belediyespor Yönetimi ve teknik direktörümüz Recep Aydemir’in büyük destekleri ile büyük bir altyapı hamlesi başlattık. Burada Kahramanmaraşlı çocuklarımızı yetiştiriyoruz. Altyapımız da birlikte görev yaptığımız antrenörlerimiz ile beraber sistemli ve profesyonel bir çalışma yürütüyoruz. Çalışmalarımız o kadar kapsamlı ki özel okul gibiyiz. Antrenmanını aksatan bir altyapı oyuncumuz olursa hemen aileleriyle irtibat kuruyoruz. Ailelerimiz çocukları hakkında istedikleri zaman bilgi alabiliyorlar. 4,5 aydan bu yana çalışmalarımız devam ediyor. İleride daha kapsamlı bilgilendirmeler yapacağız”diye konuştu.

1998 DOĞUMLULAR

Erkan Atcı

Kubilay Taş

Buğrahan Toğrul

Semih Kazancı

1999 DOĞUMLULAR

Selçuk Özyürek

Ahmet Can Kocahal

Ertuğrul Gazi Değirmenci

Onur Alperen Külek

Mesutcan Ayyıldız

Ercan Bilici

Furkan Sarıtürk

Yavuz Selim Şimşek

Fevzi Sığındım

2000 DOĞUMLULAR

İlker Dönük

Batuhan Çakmak

Abdulkadir Fırtına

Haber: Serdar BURSALI