Voleybol
Giriş Tarihi : 31-10-2015 03:35   Güncelleme : 31-10-2015 03:35

MEMLEKET SEVDALISI İKİ GÜZEL ADAM

Biri hem siyaset hem de iş Dünyasının yakından tanıdığı sevilen iş adamı Mahmut Arıkan, diğeri ise ortağı iş Dünyasının ve Spor camiasının çok yakından tanıdığı Fatih Mehmet Ceyhan iki de tribünde tekrar buluştu.

MEMLEKET SEVDALISI İKİ GÜZEL ADAM

İş Dünyasının ve siyaset dünyasının çok yakından tanıdığı memleket sevdalısı iki güzel adam. Biri sevilen sanayici Mahmut Arıkan, diğeri ise ortağı Alpedo Kahramanmaraşspor Kulüp Başkanı Fatih Mehmet Ceyhan, ikisininde ortak bir sevdası var o da Kahramanmaraş. Yıllarca Ticaret Borsası Başkanlığı, İl Genl Meclis üyeliği, Ticaret ve Sanayi Odası meclis üyeliği gibi önemli görevleri yürüten Mahmut Arıkan ve Alpedo Kahramanmaraşspor Kulüp Başkanı Fatih Mehmet Ceyhan, Armen Tekstil adı altında 4 yıl önce kurulan bir fabrikayı Türkiye'nin Avrupa'nın bilinir bir markası haline getirdiler. Özellikle İtalya pazarında güçlü bir şirket olarak adından söz ettirdiler. Türkiye de ise ihracat rekorları kıracak bir yapı meydana getirdiler.

Bugün ise yine memleketleri için bir araya geldiler. Kahramanmaraşspor'un kritik Nazilli maçında şeref tribününde buluştular. Memleket sevdalısı iki güzel adam Kahramanmaraşspor'un başarısı için ellerini değil gövdelerini taşın altına koydular. Kahramanmaraşspor Kulüp Başkanı Fatih Mehmet Ceyhan'ın en büyük destekçilerinden biri de agabeyim dediği ortağı Mahmut Arıkan.