Kategorilenmemiş
Giriş Tarihi : 17-10-2014 20:50   Güncelleme : 17-10-2014 20:50

SPOR46 VE SERDAR BURSALI’YA ÖDÜL

Kahramanmaraş’ta spora ve sporun gelişmesine katılarından dolayı Spor46.com ve imtiyaz sahibi gazeteci Serdar Bursalı teşekkür plaketi ile ödüllendirildi.

SPOR46 VE SERDAR BURSALI’YA ÖDÜL

Kurulduğu günden bu yana Kahramanmaraş’ta spor yayıncılığına farklı bir renk getiren Spor46 ve kurucusu Gazeteci Serdar Bursalı, Gençlik Hizmetleri İl Müdürlüğü ile Amatör Spor Kulüpleri Federasyonunun ortak organizasyonunda teşekkür plaketi ile ödüllendirildi.

Plaketini Gençlik Hizmetleri İl Müdürü Ali İhsan Kabakçı’nın elinden alan Spor46.com ve Taraftar Gazetesi imtiyaz sahibi Serdar Bursalı, “Kahramanmaraş’ta sporun hak ettiği ilgiyi görmediği fikri ile yola çıktığımız 2011 yılından bu yana güç ve imkanlarımızı kullanarak şehirde sporun gelişmesine ve hak ettiği ilgiyi görmesine destek olmaya çalıştık. Son yıllarda tesisleşme anlamında büyük bir aşama kaydeden Kahramanmaraş, sporcu sayısında ciddi bir rakama ulaştı. Bu zamana kadar olduğu gibi bundan sonra da şehrimizde sporun hak ettiği ilgiyi görmesi için emek vermeye devam edeceğiz. Bu ödülün bizdeki manevi değeri çok büyük. Teşekkür ediyorum”dedi.