Voleybol
Giriş Tarihi : 15-08-2014 04:50   Güncelleme : 15-08-2014 04:50

KMS’YE REKLAM ATAĞI BAŞLADI

Kahramanmaraşspor’un yeniden Kahramanmaraşlı bir iş adamı tarafından alınması ile firmalarda reklam vermeye başladı. Şimdiden iki anlaşma imzalandı.

KMS’YE REKLAM ATAĞI BAŞLADI

Spor Toto 2. Lig temsilcimiz Kahramanmaraşspor’da büyük reklam atağı başladı. Kahramanmaraşspor Kulüp Başkanı Fatih Mehmet Ceyhan’ın takımı devir alarak yeniden şehre kazandırmasının ardından Kahramanmaraşlı firmalarda peş peşe reklam vermeye başladı. Şimdiden çok sayıda firmanın fiyat istediği ve bazı firmalarla anlaşmaların imzalandığı öğrenildi.

Şimdiden iki firma ile anlaşma yapıldı. Kahramanmaraş’ın tanınmış simalarından olan Tuncay Kazancı, K Lojistik olarak Kahramanmaraşspor’a saha kenarı reklamı verdi. Böylece ilk resmi anlaşması da yapılmış oldu.

K Lojistik Genel Müdürü Tuncay Kazancı, “Kahramanmaraşspor bizim yüzümüzü, kültürümüzü ve kimliğimizi temsil ediyor. Bizde sorumluluk bilinciyle şehrimizin takımına seve seve destek oluyoruz. Dilerim bu bir başlangıç olur ve Kahramanmaraşlı değerli hemşerilerimiz takımıza sahip çıkarlar. Fatih bey çok değerli bir iş adamı ve şehri için hiçbir fedakarlıktan kaçınmayacak bir yapıya sahip. Şimdiden bütün harcamaları yapmış ve artık bizimde destek olmamız lazım. Dilerim şampiyonluk dolu bir gelecek yaşarız. Güzel bir sezon diliyorum”dedi.

Kahramanmaraşspor Kulüp Başkanı Fatih Mehmet Ceyhan ise “Kahramanmaraşspor için elimizi değil gövdemizi taşın altına koymaya hazırım demiştim. 10-15 gün gibi kısa bir süre içerisinde transferlerimizi yaptık ve takımımızı kampa götürdük. Transferlerimiz devam ediyor. Büyük bir projeyi hayata geçirdik. Bunun ilk adımı da reklam atağı oldu. Bunu Futbol Akademisi ve Store takip edecek. İnşallah güzel günler bizleri bekliyor. Tuncay beye bu desteğinden dolayı çok teşekkür ediyorum. Umarım bu iyi bir başlangıç olur. Takımı devir aldıktan sonra çok ciddi destek ve tebrik telefonları aldık. Gelecek bizim için daha da güzel olacak. Gelin takımımızı birlikte daha aydınlık bir geleceğe taşıyalım”dedi.