Voleybol
Giriş Tarihi : 05-11-2013 03:38   Güncelleme : 05-11-2013 03:38

EDELER FETHİYE DEPLASMANINA GİDİYOR

Kahramanmaraşspor taraftarları takımları Fethiye deplasmanında da yalnız bırakmayacak. Edeler Grubu ve Asiler Grubu Fethiye deplasmanında takımlarını destekleyecek.

EDELER FETHİYE DEPLASMANINA GİDİYOR

PTT 1. Lig temsilcimiz Kahramanmaraşspor’un taraftarları takımlarını deplasmanda da destekleyecek. Zor bir maça çıkacak olan kırmızı-beyazlıların 12’nci adamı olan Kahramanmaraşspor taraftarları bu zor günlerde takımı için destek verecek. Yüzlerce kilometre de olsa takımlarını sonuna kadar destekleyecekler. Edeler Grubu ve Asiler Grubu yola çıktı. Amaç Kahramanmaraşspor'u deplasman da yalnız bırakmamak.

Edeler taraftar grubu lideri Ali Erbilir yaptığı açıklama da “Bizler bu zaman kadar hem iyi günde hem de kötü günde takımımızı destekledik. Bu yine değişmeyecek buz zor günleri yine oyuncularımızla birlikte olarak atlatacağız. Son iki sezon yaşadığımız şampiyonluk muhakkak ki bizler için unutulmaz bir başarı ama şu da var ki bu sezon tekrar küme düşmek istemiyoruz. Futbolcularımızı yüzlerce kilometre uzakta da olsa destekleyeceğiz ve galibiyetle dönmek en büyük isteğimiz. Kazanmak zorunda olduğumuz bir maç ve futbolcularımıza güveniyoruz. Bu sebeple de bizlerde takımımız için itici bir güç olmayı arzuluyoruz. İnşallah galibiyetle döneriz”dedi.