Voleybol
Giriş Tarihi : 22-02-2015 23:46   Güncelleme : 22-02-2015 23:46

CEYHAN, ÇOK İNCE BİR ÇİZGİDEYİZ

Kahramanmaraşspor Kulüp Başkanı Fatih Mehmet Ceyhan, “Bugün taraftarlarımız destan yazdı. Çok ince bir çizgideyiz. Çok zor bir maça gidiyoruz”dedi.

CEYHAN, ÇOK İNCE BİR ÇİZGİDEYİZ

Zorlu Kocaeli Birlikspor maçı sonrası açıklama yapan Kahramanmaraşspor Kulüp Başkanı Fatih Mehmet Ceyhan, çok zor bir maçtı. Kazandığımız için çok mutluyuz. Bugün yine destan yazan büyük Kahramanmaraşspor taraftarı bütün ülkeye örnektir. Ahde vefa, zor günde memleketine sahip çıkmanın en güzel örneğini bugün yine gördük. Bana tek başına buca büyük yükle nasıl baş ediyorsun diyorlar. Ben tek başıma değilim. Maddi anlamda hiç destek yok. Manevi anlamda da şehrin önde gelenleri maalesef bizi görmezden geliyor ama ben asla yalnız değilim. İstanbuldan, Ankaradan gelen misafirlerimiz taraftarların büyük ilgi ve coşkusunu görünce sizin yeriniz kesinlikle Süper Lig. Bu taraftar kaç takıma nasip olur dediler. Demek ki gerçekten yalnız deliğiz. Bizimle omuz omuza, gönül gönüle veren on binler var. Biz önce yüce Allaha daha sonra da büyük taraftarımıza güveniyoruz. Saha da takımımız canını dişine takıp mücadele etti. Tribünde ise binlerce memleket evladı destan yazdı. Ben onlara güveniyorum. Birlikte bu zorlukları aşacağız”dedi.

“SEVİNCİMİZİ KISA KESECEĞİZ”

Kahramanmaraşspor Kulüp Başkanı Fatih Mehmet Ceyhan, “Sevincimizi tadında bırakıp. Artık daha da ince bir çizgide olduğumuzu hatırlamamız lazım. Şuanda en alttayken iki rakibimizi aşağıya indirdik. Ama işimiz zor. Yolumuz çetin. Önümüzde İnegölspor gibi çok güçlü bir rakip var. Üstelik deplasmanda oynayacağız. Oyuncularıma güveniyorum. Bu zor maça şimdiden odaklanmalıyız. Artık bu ligde kalmak adına atacağımız en kritik adımları atma zamanı. İnegölspor’dan puan veya puanlar alabilirsek ligde kalma adına dev bir adım atarız. O sebeple daha da ciddi olmalıyız ve daha çok çalışmalıyız. Aminden mücadelesinden dolayı oyuncularıma canı gönülden teşekkür ediyorum. Bu aslan parçaları bu ligi hak ettiğimiz yerde bitirmemiz için terlerinin son damlasına kadar savaşacaklar”diye konuştu.