Gündem
Giriş Tarihi : 05-04-2017 23:25   Güncelleme : 05-04-2017 23:25

Topçuoğlu: "Lider gittik, şampiyon döndük!"

Türkoğlu Belediye Başkan Yardımcısı ve Türkoğlu Belediyespor Kulüp Başkanı Süleyman Topçuoğlu, Pazarcık'a lider gittik, şampiyon döndük. Osman Okumuş Başkanımıza teşekkür ederiz.

Topçuoğlu: "Lider gittik, şampiyon döndük!"

Türkoğlu Belediye Başkan Yardımcısı ve Türkoğlu Belediyespor Kulüp Başkanı Süleyman Topçuoğlu, Pazarcık'a lider gittik, şampiyon döndük. Bize her zaman büyük destek veren Türkoğlu Belediye Başkanımız​ Sayın Okumuş'a teşekkür ederiz.

Sezon başından bu yana çok emek verdik. Büyük bir mücadelenin içine girdik. Futbolcusu, teknik ekibi, taraftarı ile tek yumruk olduk ve yolun sonunda şampiyon olduk. Ama henüz işimiz bitmedi. Tek bir maç ve gelecek sezon Bölgesel Amatör Ligde yer almak istiyoruz. Bunun için tesis, taraftar, halk ve destek hazır. Türkoğlu ilçemiz 3. Ligi kaldıracak düzeyde. Bizde bu büyük mücadele için çalışıyoruz. Türkoğlu halkı herşeyin en iyisini hak ediyor. İlçemiz şantiye alanı gibi çok büyük yatırımlar var. Bizler de çağın gereklerine uygun olarak hem teknik hem de sosyal anlamda ilçemizi geleceğe taşıyoruz. Belediye Başkanımız Sayın Osman Okumuş, gece gündüz bütün gücü ve imkanı ile hem Kahramanmaraş hemde Türkoğlu için mücadele ediyor. İnşallah final maçında da galip gelip seneye Türkoğlu halkına BAL Ligi heyecanı yaşatmak istiyoruz. Emeği geçen herkese sonsuz teşekkürler.