Voleybol
Giriş Tarihi : 09-04-2015 03:19   Güncelleme : 09-04-2015 03:19

K.MARAŞSPOR’DA MİLLİ GURUR

Kahramanmaraşspor’un Batman Petrolspor’da oynayan genç yıldız adayı savunma oyuncusu Ebubekir Şentürk, 3. Ligler Milli takım karmasına seçildi.

K.MARAŞSPOR’DA MİLLİ GURUR

Spor Toto 2. Lig temsilcimiz Kahramanmaraşspor’da Ebubekir Şentürk’ten gelen haber sevinçle karşılandı. Kahramanmaraşspor’un sezon başında Kocaelispor’dan aldığı savunma oyuncusu Eburbekir Şentürk, kiralık olarak gönderildiği Batman Petrolspor’da 3. Ligler Milli Takım karmasına seçildi. 20 yaşındaki genç yıldız adayı Ebubekir Şentürk, devre arasında sürekli oynaması için kiralık olarak Batman Petrolspor’a gönderilmişti.

Milli Takım kampında açıklama yapan genç oyuncu Ebubekir Şentürk, “Devre arası kiralık olarak geldiğim Batman Petrolspor’da oynayarak maç tempomu arttırmaya ve kiralık geldiğim takımıma katkıda bulunmaya çalışıyorum. İyi bir yönetimimiz ve takımı seven bir taraftar grubu var. Ama ve hedefim sürekli oynarak daha da iyi bir duruma gelmek ve Kahramanmaraşspor formasını sürekli giymek. Eksiklerim vardı ve hızla eksiklerimi kapatıyorum. Büyük hayallerim ve büyük hedeflerim var. Sezon başı bana güvenen ve sonuna bana destek olan Kahramanmaraşspor Kulüp Başkanımız Fatih Mehmet Ceyhan ve yönetimimize, hocalarıma ve takım arkadaşlarıma çok teşekkür ederim. Batman Petrolspor’da görevimi en iyi şekilde tamamlayarak sezon sonunda takımıma hazır bir şekilde dönmek istiyorum”dedi.