Voleybol
Giriş Tarihi : 31-08-2014 05:23   Güncelleme : 31-08-2014 05:23

ERKOÇ’TAN MARAŞSPOR’A ZİYARET

Kahramanmaraş Büyükşehir Belediye Başkanı Fatih Mehmet Erkoç, Kahramanmaraşspor antrenmanını ziyaret ederek futbolculara Ankaragücü maçında başarı diledi.

ERKOÇ’TAN MARAŞSPOR’A ZİYARET

Spor Toto 2. Ligde sezonun ilk maçına çıkacak olan Kahramanmaraşspor’un önemli bir ziyaretçisi vardı. Kahramanmaraş Büyükşehir Belediye Başkanı Fatih Mehmet Erkoç, beraberinde Kahramanmaraşspor kulüp başkanı Fatih Mehmet Erkoç ile birlikte Kahramanmaraşspor antrenmanını ziyaret ettiler.

Teknik direktör Orhan Şerit ve futbolcularla tek tek el sıkışan Başkan Erkoç, takımın son durumu hakkında kulüp başkanı Fatih Mehmet Ceyhan’dan bilgi aldı. Her iki takıma da destek verdiklerini ifade eden Erkoç, “Benim için Kahramanmaraş Büyükşehir Belediyespor ve Kahramanmaraşspor ayrımı yok. İki takımda şehrimizi temsil ediyor. İki takımın da yanındayız. Hedefimiz spor ile iç içe yaşayan bir spor kenti ortaya çıkarmak. Yaz spor okulumuzda yüzlerce sporcu yetişiyor. Tesislerimiz dolu. Takımlarımızın yeni sezonda başarılı olmalarını diliyorum. Her zaman üzerimize düşeni yapıyoruz. Her zaman destek veriyoruz. Halkımız da takımlarımıza yeterli ilgiyi gösterirse başarı gelir. Ankaragücü maçında değerli futbolcularımıza başarılar diliyorum. Kendilerinden güzel bir sonuç bekliyoruz”dedi.