Voleybol
Giriş Tarihi : 25-11-2015 14:40   Güncelleme : 25-11-2015 14:40

FLAŞ: FETHİ ÇOKKESER GİTTİ

Kahramanmaraş Büyükşehir Belediyespor'da Teknik Direktör Fethi Çokkeser ile yollar ayrıldı.

FLAŞ: FETHİ ÇOKKESER GİTTİ

Kahramanmaraş Büyükşehir Belediyespor'dan resmi bir basın açıklaması geldi. Yapılan yazılı basın açıklaması ile Teknik Direktör Fethi Çokkeser ile yollar ayrıldığı duyuruldu. Yeni sezon da anlaşılan ve takımın yapılanmasında görev verilen tecrübeli teknik adam ile bugün itibari ile yollar ayrıldı. Yeni teknik direktör için görüşmeler başladı.

İŞTE BELEDİYESPOR'DAN YAPILAN YAZILI AÇIKLAMA!

Yönetim Kurulumuzun oybirliği ile almış olduğu karar gereğince Teknik Direktörümüz’ ün sözleşmesi tek taraflı olarak feshedilmiştir. Bundan sonraki süreçte, yıllardır kulübümüzün içinde farklı görevler yapan, şu anda’ da yardımcı antrenör olarak görevini sürdüren Halil Yücel takımımızda’ ki görevine devam edecektir. Teknik Direktör ile yollarımızın ayrılmasında, sadece sportif başarı veya başarısızlık gözetilmeksizin kulübümüzün önümüzdeki 5 yıl için belirlemiş olduğu strateji doğrultusunda bu karar alınmıştır. Kahramanmaraş Büyükşehir Belediyespor Kulübü bundan sonraki süreçte Kahramanmaraş’ lı sporculara önem ve imkan verip, 5 yıllık sürecin sonunda en az yüzde ellisi Kahramanmaraşlı oyuncuların olduğu bir kadro ile mücadele edebilmek için elinden gelen gayreti sarf edecektir. Kulübümüzün bundan sonraki hedefi illaki üst liglere çıkmak değil, ahlaklı, karakterli, prensipli ve Kahramanmaraş’ı en iyi şekilde her platformda temsil edecek sporcular yetiştirmektir.

Kulübümüzün hedefleri arasında Kahramanmaraş’ lı sporcuları, aynı zamanda bir aile mensubiyeti içerisinde topluma kazandırmak için gerekli altyapı çalışmalarının’ da yapılmasını sağlamaktır.

Teknik Kadroların görevlendirilmesi ve göreve son verilmesi tamamen kulüp yönetimlerinin belirledikleri stratejilerle alakalı olup bugüne kadar kulübümüze emeği geçen herkese teşekkür ederiz.

KAHRAMANMARAŞ BÜYÜKŞEHİR BELEDİYESPOR YÖNETİM KURULU