Voleybol
Giriş Tarihi : 03-11-2013 02:20   Güncelleme : 03-11-2013 02:20

EDELER GRUBUNDAN TESİSLERE BASKIN

Kahramanmaraşspor’un köklü taraftar oluşumu olan Edeler Grubu gece yarısı tesislere şok bir baskın yaptı.

EDELER GRUBUNDAN TESİSLERE BASKIN

PTT 1. Ligde zor günler geçiren Kahramanmaraşspor’da Tavşanlı Linyitspor maçı öncesi sıcak saatler yaşandı. Edeler Grubu üyeleri Edeler Grubu Taraftar lokalinde geniş katılımlı bir toplantı yaptı ve durum değerlendirmesi ile ilgili fikir alışverişinde bulunuldu. Yapılan toplantının ardından kalabalık bir taraftar grubu araçlar ile Kahramanmaraşsporlu oyuncuların kaldığı Kahramanmaraş Belediyesi Spor Tesislerine gitti. Kahjramanmaraşspor’lu oyuncular Tavşanlı Linyitspor maçı öncesi kamptayken sokaklarda bir an da tezahürat sesleri duyulmaya başlandı. Kahramanmaraşsporlu oyuncuları kaldıkları odalardan tesis bahçesine çağıran kırmızı-beyaz aşıkları oyunculardan Tavşanlı Linyitspor maçı öncesi söz aldı.

Edeler Grubu Tribün Lideri Ali Erbilir burada futbolculara yönelik yaptığı konuşmasında “Bizler hayatımızı bu uğurda adamış insanlarız. Yılardır takımımızın peşindeyiz. Öncelikle son iki sezon yaşattığınız mutluluktan dolayı teşekkür ederiz. Ama 26 yıllık bir özlemin sonrası gelinen noktadan dolayı çok üzgünüz. Sizin de üzgün olduğunuzu biliyoruz. Ne siz üzülün ne de biz üzülelim artık başarı ve üç puan istiyoruz. Bunca zaman sizi gönülden destekledik, desteklemeye de devam edeceğiz. Ama artık sizden de Tavşanlı maçıyla birlikte başlayan süreçte her maçtan 3 puan ve galibiyet istiyoruz”dedi.

Kahramanmaraşspor adına konuşan takım kaptanı Zafer Özden ise “Öncelikle buraya kadar geldiğiniz için teşekkür ederiz. İçinde bulunduğumuz durumu bizlerde istemiyoruz. Yarın elimizden gelen bütün gayreti gösterip galibiyet özlemini dindirmek istiyoruz. Galibiyet için elimizden gelen herşeyi yapacağız”dedi.