Voleybol
Giriş Tarihi : 02-12-2013 02:10   Güncelleme : 02-12-2013 02:10

ORHAN ŞERİT; GALİBİYET İSTİYORDUK

Kahramanmaraşspor Teknik Direktörü Orhan Şerit, Bu günkü iyi mücadelemizi diğer maçlara da yansıtabilirsek bu camiaya iyi maçlar izlettiririz diye düşünüyorum." dedi.

ORHAN ŞERİT; GALİBİYET İSTİYORDUK

PTT 1. Lig takımlarından Kahramanmaraşspor Teknik Direktörü Orhan Şerit, golsüz berabere biten Boluspor karşılaşmasının ardından düzenlenen basın toplantısında futbolcularının iyi bir mücadele ortaya koyduğunu söyledi.

Yeni takımında başarılı olmak istediğini ifade eden Şerit, "Bu takımda başarılı olmak istiyorum. Oyuncularım iyi bir mücadele ortaya koydular. Her şey bir anda olmaz, zaman içerisinde eksikliklerimiz gidererek bizi aşağıdan çıkaracak puanları toplamak istiyoruz. Galibiyetle başlamak isterdim, ancak bir puanda en azından bizim hanemize yazıldığı için kendimi mutlu hissediyorum. Bu günkü iyi mücadelemi diğer maçlara da yansıtabilirsek bu camiaya iyi maçlar izlettiririz diye düşünüyorum." dedi.

Kahramanmaraşspor’lu futbolcu Zafer Özden, 90 dakika boyunca istekli futbol ortaya koyduklarını, karşılaşmanın başından sonuna kadar oyunun kontrolünün Kahramanmaraşspor’da olduğunu kaydetti.