Voleybol
Giriş Tarihi : 15-11-2013 03:34   Güncelleme : 15-11-2013 03:34

K.MARAŞSPOR İÇİN SENARYOLARI!

Kahramanmaraşspor’un alt sırlardan kurtulmak için puan toplama senaryoları. İlk devre kaç puan lazım.

K.MARAŞSPOR İÇİN SENARYOLARI!

PTT 1. Lig temsilcimiz Kahramanmaraşspor’un puan sıralamasında alt sıralardan kurtulmak için kaç puana ihtiyacı var? İlk devre en az kaç puan alması gerekiyor. Ligde oynadığı maçlarda 1 galibiyet ve 3 beraberlik alabilen kırmızı-beyazlıların ligde 6 maçı daha var. Spor yazarlarının yorumları da dikkat çekici.

Cebrail SARI – Manşet Gazetesi

Kahramanmaraşspor ilk devre beklemediğimiz performans gösterdi ve 1 galibiyet ile 3 beraberlik alabildi. Devre arasına kadar en az 4 maç daha alması gerektiğine inanıyorum. Bu kötü gidişatı bir an önce tersine çevirmek lazım. Aksi halde ligde kalmak ikinci devre daha da zor olacak.

İlker YİYEN – Bugün Gazetesi

Puan durumuna baktığımız zaman tablo hiç iç açıcı değil. Aldığımız puanlar ligde kalma adına umudumuzu kırıyor. Eğer daha da iyi duruma gelme istiyorsak ve hedefimiz göründüğü gibi ligde kalmaksa ilk devreyi en az 18 puanla kapatmamız gerekir. Kolay maçlarımızı yok. Alabileceğimiz maçları kaybettik. Bir an önce maç kazanmalıyız.

Serdar BURSALI – Spor46.com & Taraftar Gazetesi

Lige iyi başlayabilseydik devamı gelebilirdi. Şuan da bulunduğumuz konum tabi ki bizim için çok sıkıntılı. Tavşanlı maçı sonrası Fethiye de galibiyet kaçtı. Denizli maçını ise kendi elimizle verdik. Ligde 6 maçımız daha var. İlk devreyi bitirmeden zor dediğimiz maçlardan da puan çıkarmamız lazım. Son 3 haftaya baktığımız zaman takım her geçen hafta üzerine koyarak daha iyi oynamaya başladı. Savunma da ve kalede hatasız oynamamız lazım. Yenemiyorsak yenilmemeliyiz. Bence ikinci yarı iddiamızı sürdürmemiz için 6 puanın üzerine en az 12 puan daha eklemeliyiz.