Kategorilenmemiş
Giriş Tarihi : 09-06-2014 03:46   Güncelleme : 09-06-2014 03:46

BELEDİYESPOR’UN İSMİ DEĞİŞMEYECEK

Kamuoyunda oluşan Kahramanmaraş Büyükşehir Belediyespor’un isminin değiştirilip Yeni Kahramanmaraşspor yapılması görüşü kabul görmedi. Fırtına isim değiştirmeden lige girecek.

BELEDİYESPOR’UN İSMİ DEĞİŞMEYECEK

Kahramanmaraşspor A.Ş. yönetimine karşı şehir genelinde oluşan büyük öfke ve sonrasında Kahramanmaraş Büyükşehir Belediyespor’un renklerini ve ismini değiştirmesi yönünde bir kamuoyu oluşmuş ve taraftarlarda bu yönde bir beklenti meydana gelmişti. Şuana kadar gelen en net haber Kahramanmaraş Büyükşehir Belediye Başkanı Fatih Mehmet Erkoç’un isim değişikliğine sıcak bakmadığı ve yeni sezonda Kahramanmaraş Büyükşehir Belediyespor’un kesinlikle kendi ismi ile lige katılacağını söylediği öğrenildi. Erkoç’un Belediyespor’un yeni sezon yapılanması ile ilgili de henüz bir karara varamadığı da gelen bilgiler arasında.

Erkoç’a yakın isimlerden elde edilen bilgilere göre iki yol var. Ya mevcut yönetim güçlenecek ve lige devam edecek. Yada yönetim değişecek ve takım bir nevi özerk bir yapıya kavuşacak. Kısa süre içerisinde Erkoç’un konu ile ilgili karar vermesi bekleniyor.