Voleybol
Giriş Tarihi : 20-10-2013 16:58   Güncelleme : 20-10-2013 16:58

CEYHAN; “ŞEHİR EN İYİSİNİ HAK EDİYOR”

Kahramanmaraşspor Futbol Şube Sorumlusu Fatih Ceyhan, Kahramanmaraşspor bundan sonra ki süreçte daha iyi olacak.

CEYHAN; “ŞEHİR EN İYİSİNİ HAK EDİYOR”

Kahramanmaraşspor Futbol Şube Sorumlusu Fatih Ceyhan, takımın bundan sonraki süreçte daha iyi olacağını ifade ederek, “Kahramanmaraş her güzelliği hak eden bir şehir. Bu şehre yakışır bir performans ortaya koymak için çok çalışacağız” dedi.

PTT 1. Lig temsilcimiz Kahramanmaraşspor’da gündemi değerlendiren Kahramanmaraşspor Futbol Şube Sorumlusu Fatih Ceyhan, takımın iyi bir kamp süreci geçirdiğini anlattı. Bay haftasını ve milli maç arasını iyi değerlendiren takımın önümüzdeki hafta İstanbul Büyükşehir Belediyespor deplasmanına çıkacağını anlatan Ceyhan, bu deplasmandan puanlarla dönmek istediklerini söyledi.

Ceyhan, sözlerini şu şekilde sürdürdü: “Kahramanmaraşspor sezona iyi başlayamadı. Bunun nedeni sezon başında yaşanan belirsizlik ve kampa katılmayan futbolcularımız. Biz bu durumu düzeltmek için bir kamp organize ettik. Tabi bay haftası ve milli maç arasını iyi değerlendirmek adına da bu kamp önemli oldu. Şuanda futbolcularımız verimli bir kamp dönemi geçirmiş durumdadır. İnşallah İstanbul deplasmanında farklı bir Kahramanmaraşspor izleyeceğiz.”

12 STADYUMU’NA GEÇTİĞİMİZDE SORUN KALMAYACAK

Ceyhan, stadyum konusunda ise şunları söyledi: “ 3 Kasım’da 12 Şubat Stadyumunda olabileceğimiz bilgisine ulaştık. Gençlik Hizmetleri ve Spor İl Müdürümüz Ali İhsan Kabakcı bunun müjdesini verdi. Bu Kahramanmaraşspor için çok önemli bir gelişmedir. Seyirci sayımızın artması ve daha atmosferi daha iyi bir stadyumda oynamamız haliyle hem seyirciyi hem de futbolcuyu olumlu yönde etkiliyor. Kahramanmaraşspor için de 12 Şubat stadyumu atmosferi çok yüksek harika bir stadyum. Şuanda PTT 1. Lig’e uygun hale getiriliyor. Yapılan çalışmalardan dolayı Gençlik Hizmetleri ve Spor İl Müdürlüğüne çok teşekkür ediyorum. Hanefi Mahçiçek Stadyumunda yaşanan sorunların halledileceğini düşünüyorum. Kombine sıkıntıları gibi bariz sorunlar yaşadık. Bu sorunları 12 Şubat Stadyumunda yaşamayacağız. Hatta burada koltuklarda kombinelerin isimleri yazacak.”

“EN GÜZEL BAYRAM HEDİYESİ ÜÇ PUAN OLUR”

Ceyhan, son olarak şunları söyledi: “Öncelikle geride bıraktığımız mübarek Kurban Bayramının tüm İslam alemine hayırlar getirmesini ve mübarek olmasını diliyorum. Kahramanmaraşspor camiasının da ayrıca Kurban Bayramını tebrik ediyorum. Bu güzel camiaya verile bilecek en güzel bayram hediyesinin de bu zor günlerden çıkarak üç puana kavuşmak olduğunu biliyorum. Futbolcularımız, teknik heyetimiz ve yönetimimiz de bunun bilincindedir. İnşallah biz bu sorunları biran önce aşacağız ve camiamıza üç puan hediye edeceğiz.”