Voleybol
Giriş Tarihi : 01-09-2015 17:46   Güncelleme : 01-09-2015 17:46

K.MARAŞSPOR 4 KİŞİYE BÜYÜK ÖFKE

Kahramanmaraşspor camiası eski futbolculardan Zafer Özden, Aytaç Deniz, Akın Açık ve Engin Kalender'e ateş püskürüyor.

K.MARAŞSPOR 4 KİŞİYE BÜYÜK ÖFKE

Spor Toto 2. lig ekibi Kahramanmaraşspor'da dün büyük bir kriz atlatıldı. Kahramanmaraşsporlu eski futbolculardan Zafer Özden, Aytaç Deniz, Akın Açık ve Engin Kalender kulübe son gün transfer yasağı getirttiler. Lisans işlemleri için giden bütün oyuncuların lisans işlemleri durduruldu. Krize el atan Başkan Fatih Mehmet Ceyhan, bu oyuncularla teker teker görüştü ve 380 bin liralık alacaklarının transfer yasağı getirdiğini öğrendiğini ve oyunculardan alacaklarının faizlerinde indirim yapılmasını talep etti. Oyuncular alacaklarının ana parasının faizleriyle birlikte ödenmesini aksi halde transfer yasağının asla kaldırılamayacağını ifade ettiler. Oyunculara meblanın çok yüksek olduğu ve bu sebeple de faizlerinden indirim yapılaması gerektiği anapara alacaklarının ise kendilerine hemen ödeneceği iletilmesine rağmen hiç bir şekilde faizlerinden vazgeçilmeyeceği ve transfer yasağının kalmakmasına asla izin vermeycekleri söyleyen oyuncuların Kahramanmaraşspor transfer yapamasada vazgeçmeyecekleri iletildi.

Başkan Fatih Mehmet Ceyhan'ın oyuncularla yaptığı görüşmeler sonrasında faizleriyle birlikte alacaklarını tamamen tahsil edeceklerini iletmelerinin ardından yaklaşık 400 bin liralık bir ödeme ayarlayarak Türkiye Futbol Federasyonuna yatırdığı ve son gün transfer yasağının kaldırıldığı öğrenildi.

Fatih Ceyhan'a büyük vefasızlık

Kahramanmaraşspor'un şampiyonluğa oynadığı 2012-2013 futbol sezonunda dönemin yönetiminde hiç para alamadıkları için o dönem dışarıdan takıma sırf şampiyon olsun diye destek veren Fatih Mehmet Ceyhan, ismi geçen oyunculara yaklaşık 350 bin liralık kaynak sağlamıştı. Buna rağmen her fırsatta kulübün borçlarını ödemek için çaba gösteren Fatih Ceyhan'a karşı büyük bir yanlış yapıldı. Kulübü neredeyse ligden dürüşme derecesine kadar ilerleyen bu oyuncuların yaptığı vefasızlık Kahramanmaraşspor taraftarları tarafından da büyük bir öfke ile karşılandı.

BAZI TARAFTAR YORUMLARI

Ries-Red: Bu resmen bir ihanettir. Burada piyasa yaptılar ve hala Kahramanmaraşspor'da yaşadıkları sayesinde para kazanıyorlar. Onları asla affetmeyeceğim.

Yaşar-dURAK: Akın'ı sevmezdim zaten birşeyde yapmadı. Engin ne verdiki ama Zafer ve Aytaç bu takımı ligden düşürecek kadar gözlerini körertmişler. Yazık çok yazık birde onları adam sandık.

Limuzin: Para alamadıkları zaman bir arkalarında durduk. Fatih bey de o dönem basın karşısında para toplamıştı bari bu adama bu adiilii yapmayın kardeşim.

Komando-no: Siz burada futbolcu oldunuz bu takım sayesinde neredeyse servet yaptınız faiz ne demek lan. Kahramanmaraşspor'un faizini nasıl yiyeceksiniz.

Yusuf-Demir: Sizi adam sandık ama alakanız yokmuş. Paranızı alın eyvallah emeğiniz ama haram yiyerek bu takıma ihanet ederek aldığınız her kuruş boğanıza dizilir.

Erman-Kolcu: Bu takım ligden düşseydi bayram mı edecektiniz lan. Siz ne biçim adamsınız.