Voleybol
Giriş Tarihi : 11-06-2014 17:48   Güncelleme : 11-06-2014 17:48

TRANSFER BAŞLADI BİZİMKİLER UYKUDA

Profesyonel Liglerde transfer başladı. Hedefi olan takımlar transfer yapıyor. Bizde ise iki takımında yönetimi bile netleşmedi.

TRANSFER BAŞLADI BİZİMKİLER UYKUDA

2014-2015 transferler sezonu başladı. Spor Toto 2. Lig temsilcimiz Kahramanmaraşspor ve Spor Toto 3. Lig temsilcimiz Kahramanmaraş Büyükşehir Belediyespor’da ise hala soru işaretleri var. Son iki sezon finallerde şampiyonluğu kaybeden Mavi Fırtına’da henüz yönetim konusu netleşmedi. Eğer yönetim değişikliği olacaksa şimdiden kongre kararı alması gerekiyor. Kongre süreci 25 gün sürüyor. Şuana kadar kongre kararı alınmamış olması da mevcut yönetimin devam edeceği şeklinde yorumlanıyor. Ama orada da mevcut kadroda bulunan iyi oyuncular birer birer gitmeye başladı.

Kahramanmaraşspor’da ise yönetim devam kararı aldı ama edinilen bilgilere göre kulübün internetinin ve telefonun kesik olduğu ve henüz yeni sezon hazırlıklarının bile başlamadığı öğrenildi. Mali açıdan çok kötü durumda olan kırmızı-beyazlıların yönetimi ise yeni sezon yapılanması kapsamında net bir adım atmadı.