Voleybol
Giriş Tarihi : 02-08-2014 20:58   Güncelleme : 02-08-2014 20:58

FATİH CEYHAN BAŞBAKANLA GÖRÜŞTÜ!

Kahramanmaraşspor Kulüp Başkanı Fatih Mehmet Ceyhan, Başbakan Recep Tayyip Erdoğan ile görüştü. Forma ve Kaşkol hediye eden Ceyhan, “Kahramanmaraşspor yeniden Kahramanmaraş’ın oldu. Desteklerinizi bekliyoruz”dedi.

FATİH CEYHAN BAŞBAKANLA GÖRÜŞTÜ!

Spor Toto 2. Lig temsilcimiz Kahramanmaraşspor’da kulüp Başkanı Fatih Mehmet Ceyhan, miting öncesi Başbakan Recep Tayyip Erdoğan ile sahne arkasında görüştü. aK pARTİ il Başkanı Metin Doğan'ın da görüşme için çaba harcadı. Çok sıcak ve samimi geçen sohbette Başbakan’ı bilgilendiren Kahramanmaraşspor kulüp Başkanı Fatih Mehmet Ceyhan, “Sayın Başbakanım Kahramanmaraşspor daha önce İstanbul’da faaliyet gösteren bir şirkete aitti. Bizler büyük bir borcu da kabul ederek takımımızı yeniden Kahramanmaraş’a kazandırdık. Elimizi de, gövdemizi de taşın altına koyduk. İnşallah büyük hedeflerimiz ve büyük projelerimiz var. Kahramanmaraş'ımıza layıkı ile hizmet etmek istiyoruz. Desteklerinizi bekliyoruz”dedi.

Başbakan Recep Tayyip Erdoğan ise Kahramanmaraşspor’un daha üst ligleri hak ettiğini vurgulayarak. Başarı diledi ve destekleyeceklerini ifade etti.

Ceyhan ayrıca Başbakan ile görüşmesi esnasında Büyükşehir Belediye Başkanı Fatih Mehmet Erkoç ile de görüştü. Erkoç’tan da destek bekledikleri ifade eden Ceyhan, Başkan Erkoç’da Kahramanmaraşspor için destek sözü aldı. Erkoç “Kahramanmaraşspor bizim takımımız seve seve destek veririz. Bize ne düşerse destek vermeye hazırız”dedi.