Kategorilenmemiş
Giriş Tarihi : 13-12-2014 23:03   Güncelleme : 13-12-2014 23:03

BELEDİYESPOR’UN SPONSORU ALPEDO

Kahramanmaraşlı ünlü dondurma markası ALPEDO Kahramanmaraş Büyükşehir Belediyespor’un hem Futbol hem de Voleybol takımlarına sponsor oldu.

BELEDİYESPOR’UN SPONSORU ALPEDO

Kahramanmaraş Büyükşehir Belediyespor ilk sponsorunu buldu. Kahramanmaraşlı ünlü dondurma markası ALPEDO Kahramanmaraş Büyükşehir Belediyespor’un hem Futbol hem de Voleybol takımlarına sponsor oldu. Kervanhan’da düzenlenen yemek organizasyonu ile yapılan anlaşma basına duyuruldu. Hem Voleybol hem de Futbol takımı sporcularının da katıldığı yemek sonrası iş adamı Sami Kervancıoğlu, Kahramanmaraş Büyükşehir Belediyespor Kulüp Başkanı Cemal Tanrıverdi ve Kahramanmaraş Büyükşehir Belediyespor As Başkanı Bekir Kılıç ALPEDO logolu formalarla basın karşısına çıktılar.

Kahramanmaraş Büyükşehir Belediyespor Kulüp Başkanı Cemal Tanrıverdi, Bugün bizim için her anlamda özel bir gün. Takımlarımız şampiyonluk hedefine emin adımlarla ilerliyor. Voleybol takımımız 10 maçının 10’unu da kazandı. Futbol takımımız sıkıntılı günleri atlattı ve şu anda zirve yarışına ortak oldu. Ayrıca Kahramanmaraşmızın değerli markası ALPEDO Kahramanmaraş Büyükşehir Belediyespor Voleybol ve Futbol takımlarımıza sponsor oldu. Ben başta Sami bey, Mustafa bey ve ALPEDO-Kervan ailesine sonsuz teşekkürlerimi sunuyorum”dedi.

ALPEDO Yönetim kurulu Başkanı Sami Kervancıoğlu ise “Bizler geçmişte Kahramanmaraşspor’a da sponsor olduk. Bir çok sosyal ve spor faaliyetlerine de katkı verdik. Şimdi de Kahramanmaraş Büyükşehir Belediyespor’un hem Voleybol hem de Futbol takımlarına sponsor olduk. Kahramanmaraşspor ile sponsor ilişkimiz döneminde şampiyonluk yaşamıştık. Dilerim yine uğurlu geliriz ve şampiyonluklar yaşarız. Belediyespor başkanımıza, yönetimine ve sporcularına başarılar diliyorum. Desteğimiz artarak devam edecek”dedi.