Kategorilenmemiş
Giriş Tarihi : 06-11-2014 20:17   Güncelleme : 06-11-2014 20:17

EDELER KAHRAMANMARAŞSPORLA BİR ARADA

Kahramanmaraşspor yönetimi ve Edeler Taraftar grubunun arasındaki buzlar her geçen gün biraz daha eriyor. Önceki gün yönetici Hacı Gündeşli önderliğinde bir yemek programı organize eden Edeler Grubu, futbolcular, teknik yönetim ve basın mensupları ile bir araya geldi.

EDELER KAHRAMANMARAŞSPORLA BİR ARADA

Spor Toto 2. Lig Kırmızı Grup’ta mücadele eden Kahramanmaraşspor’da hafta sonu oynanacak olan Tepecikspor maçının hazırlıkları tüm hızıyla devam ederken, bu karşılaşmanın hazırlıklarını yakından takip eden taraftar futbolcular ve teknik ekip akşam yemeğinde bir araya geldi. Yönetici Hacı Gündeşli’nin katkılarıyla gerçekleştirilen akşam yemeğinde taraftar ve takım arasında oluşan soru işaretleri tamamen son buldu. Taraftar takımdan tek beklentisinin başarı olduğunu vurgularken, bu yılki en büyük başarının ligde kalmak olacağının da altını çizdi.

Programda bir konuşma yapan As Başkan Fikret Fındık’ta birlik ve beraberlik vurgusu yaptı. Son haftalarda oluşan olumlu havayı sürdürerek başarıya dönüştürmeyi arzuladıklarını kaydeden Fındık, bu konuda futbolculara ve taraftara çok büyük iş düştüğünü kaydetti.

Altay deplasmanında gösterilen mücadelenin Tepecik maçında sergilenmesi gerektiğini kaydeden Fındık, bu mücadelenin sonunda takımın üç puanla tanışacağını kaydetti.

Fındık, programdaki konuşmasını şu şekilde sürdürdü: “Bir araya gelmemize vesile olan değerli kardeşim Hacı Gündeşli’ye, katkılarından dolayı teşekkür ediyorum. Uzun yıllardır kendisiyle birlikte Kahramanmaraşspor yönetiminde yer aldık. Bugün bu anlamlı günde bizleri vesilesiyle bir araya getirdi. Bu değerli kardeşimizden sizlere bahsetmek istiyorum. Yıllarca bu takıma emek vermiş ve bu camianın içinde bulunmuştur. Hiçbir menfaati olmadan yalnızca Kahramanmaraşspor sevgisi ile hareket etmiştir. Arkadaşlar hepinizin malumudur ki yorucu bir deplasmandan geldik. Orada oynadığınız futbol göz kamaştırdı. Gerçekten çok iyi bir iş çıkardınız. Bu çıkışınız ileriki maçlara da yansır. Bundan hiçbir şüphem yok. İzmir deplasmanın da oynadığınız sezonun en iyi maçı için hepinize teşekkür ediyorum. Ama göz önünde bir gerçek var ki oda, ligde son sıra da olduğumuzdur. Bir an önce bu durumdan silkinip kurtulmalıyız. Hepinizi canı gönülden destekliyoruz. Yıllarca benim bu camia içinde yapmadığım görev kalmadı. Şunu belirtmek isterim ki ilk defa bu yıl adam gibi adamlarla yönetiliyorsunuz. Gerçekten son derece fedakar ve başarınız için hiçbir şeyden çekinmeyen insanlar. Bu fedakarlıklara karşılık yapmanız gereken şey ise, Altay maçın da gösterdiğiniz fedakarlığı Tepecik spor maçında da göstermeniz. Lig bitmeden 12-13 puana ihtiyacımız var. Bunları burada konuşmak doğru olmaz gibi gözükse de yabancı olan kimse yok. Basından tutun da diğer herkese kadar biz burada bir aileyiz. Başkan da burada yokken ben bir anekdotumu anlatayım. Şeytanın bacağını kıralım. Biz geçen gün valinin yanına çıkmıştık. Vali bey soruyor kaç yıldan beri bu işi yaptığımız. ‘Ben 6 yıldır bu camianın içindeyim’ dedim. Vali dedi ki ‘ya bu camianın içinde 6 yıl kalınır mı ne yaptın sen çoluğun çocuğun yok mu senin’ dedi. ‘Bu bir hastalıktır kaldım dedim. Ama başkanım bu sene bırakacaktım’ dedim. ‘Neden bırakmadın’ dedi. ‘Çünkü çok kıymetli bir başkan şuan devraldı ve onun yanında olmamak büyük haksızlık olur’ dedim.”