Voleybol
Giriş Tarihi : 08-01-2015 03:45   Güncelleme : 08-01-2015 03:45

ALİ ERBİLİR, ANKARA’YA GİDİYORUZ

Kahramanmaraşspor'un vazgeçilmez Tribün Gruplarından ''Edeler Taraftar Grubu'' Liderleri Ali ERBİLİR ve Serkan ALTUNBAŞ'dan Ankaragücü maçı öncesi önemli açıklama...

ALİ ERBİLİR, ANKARA’YA GİDİYORUZ

Spor toto 2.ligde, Lige verilen arayı Antalya'da kamp yaparak geçiren Kahramanmaraşspor 18 OCAK 2015 Pazar günü Ankara'da Ankaragücü ile karşı karşıya gelecek.

Oynanacak olan karşılaşma öncesinde, Kahramanmaraşspor'un Canı Ruhu ve Nefesi olan ''Edeler Taraftar grubu'' temsilcilerinden Ali Erbilir ve Serkan ALTUN, Ankara deplasmanını sabırsızlık içerisinde beklediklerini belirterek deplasman için şimdiden organizasyon yaptıklarını ifade ettiler.

Kahramanmaraşspor'un ilk yarıda bir çok sıkıntılar içerisinde boğuşarak Ligde mücadele verdiğini ve ilk yarı sonucunda takımlarının 14 puan toplayarak ligi 17.sırada bitirmelerinin kendilerine üzüntü verdiklerini dile getirip, ligin 2.yarısında deplasmanda Ankaragücü maçında 19 Mayıs stadında, Akdeniz Aslanlarının yanlarında olarak bu karşılaşmadan 3 puan alarak çıkarma yapacaklarını söylediler.

Kahramanmaraşspor'u göz ardı edenler çok fazla zaman geçmeden, sizlerde bizler gibi, karlı Ankara yollarında, nasıl ki takımımıza sahiplenme duygusuna giriyorsak , bu yaşadığımız Arma sevdasına sizleri de aynı duyarlılıkta göreve davet ediyoruz.