Kategorilenmemiş
Giriş Tarihi : 03-03-2014 16:59   Güncelleme : 03-03-2014 16:59

FATİH CEYHAN MHP’DEN ENCÜMEN ADAY I

Kahramanmaraşspor Futbol Şube Sorumlusu olan iş adamı Fatih Mehmet Ceyhan, MHP Dulkadiroğlu Belediyesi meclis üyesi adayı oldu.

FATİH CEYHAN MHP’DEN ENCÜMEN ADAY I

Geçtiğimiz sezondan bu yana Kahramanmaraşspor yönetiminde bulunan ve futbol şube sorumluluğu görevini yürüten iş adamı Fatih Mehmet Ceyhan, 2014 yerel seçimlerinde Milliyetçi Hareket Partisi Dulkadiroğlu Belediyesi meclis üyesi adayı oldu.

Kahramanmaraş’ın ve Kahramanmaraşspor’un kurtuluşu için tek yol Milliyetçi Hareket Partisi diyen Ceyhan, “Bizler Kahramanmaraş’ın evlatlarıyız. Şehrimizin sorunlarını çok iyi biliyoruz. Yıllarca en büyük desteği vermemize rağmen maalesef her zaman göz ardı edildik. Şimdi Kahramanmaraş’ta muhteşem bir hava var. Milliyetçi Hareket Partisi Büyükşehir Belediye Başkan Adayımız Prof. Dr. Tahir Akgemci, Milliyetçi Hareket Partisi Dulkadiroğlu Belediye Başkan Adayımız Av. Neslihan Koca Nergiz ve Milliyetçi Hareket Partisi Onikişubat Belediye Başkan Adayımız Yusuf Temizkan, Kahramanmaraş için büyük bir yarışın içine girdiler. Kahramanmaraş genelinde çıkardığı adaylarla bir anda halkın odak noktası haline gelen Milliyetçi Hareket Partisi’nde Belediye Meclis üyesi adayı oldum. Çok değerli meclis üyesi adaylarımız var. İnşallah seçimlerden de zaferle çıkacağız. Belediye Başkan adaylarımızın Kahramanmaraşspor için de çok önemli projeleri var. İnşallah Kahramanmaraşspor’da bu havadan yararlanacak ve süper lige çıkacak. Adaylarımıza büyük bir teveccüh ve büyük bir güven var. Artık Kahramanmaraş’ta yerel yönetimler için büyük bir değişim rüzgarı esiyor. Yıllarca hak ettiği desteği göremeyen Kahramanmaraşlılar artık hizmetin Milliyetçi Hareket Partisi Adayları ile geleceğine inanıyor”dedi.