Voleybol
Giriş Tarihi : 05-09-2015 20:16   Güncelleme : 05-09-2015 20:16

CEYHAN'DAN TFF'YE ÜLTİMATOM

Kahramanmaraşspor Kulüp Başkanı Fatih Mehmet Ceyhan, "Bizi sindirmeye hiç kimsenin gücü yetmez. Çünkü arkamızda binlerce taraftarımız var"dedi.

CEYHAN'DAN TFF'YE ÜLTİMATOM

Kahramanmaraşspor Kulüp Başkanı Fatih Mehmet Ceyhan, "TFF'nin bu tutumu Anadolu takımlarını yok eder. Geçen yıl ligde kalmak için verdiğimiz mücadele bu sene kurtuluş savaşı gibi cetin geçecek. Bizi bitirmeye çalışanlara sesleniyorum. Biz cam gibiyiz kırıldıkça daha çok keskinşelecegiz.

ÜZERİMİZE OYUN OYNANIYOR

"Üzerimize planlar yapılıyor. Biz yine sahipsiz kalmak istemiyoruz. Şehri yöneten değerli büyüklerimize sesleniyorum. Bu takım Kahramanmaraş'ın takımı başkalarının takımınızı bitirmesine izin vermeyin. Ben bu takım için elini değil gövdemi taşın altına koyuyorum. Asla vazgeçmeyeceğim. Bu takımı kurtarmak için sonuna kadar maddi manevi herşeyimle savaşacağım"

TARAFTARA ÇAĞRI

"Büyük Kahramanmaraşspor taraftarına sesleniyorum. Küfürsüz, kavgasız başkalarına bize ceza yazma fırsatı vermeden o tribünleri doldurun. Bu zor mücadelede bizi yalnız bırakmayın. Bu bizi bitirme planlarına karşı dik durun bizimle omuz omuza olun"

HEDEFİMİZ YİNE DE ŞAMPİYONLUK

"Sezona şampiyonluk için başlıyoruz. Onlar 8 puanımızı silerlerse bizde play-off dan çıkarız. Bizi yıldıramazlar. Bu onur savaşını biz kazanacağız. Asla vazgeçemeyeceğiz. Oyuncularımızla toplantı yaptım. Herkes savaşa hazır. Bu halk bu kirli oyunlara rağmen takımını yine şampiyon yapacaktır"

"TFFtarihinde ilk defa böyle bir karar alarak tüm puanları topladıve bu yıl puanların hepsini bir keseceğiniaçıklandı.Bugün Ankaragücü'nün eski parayla 92 trilyon borcu var. Ankaragücü'ne kesilen üçpuan Kahramanmaraşspor'a kesilen sekizpuan. Böyle bir şeyi kabul edemeyiz. Bunun mücadelesini vereceğiz. Hukuk savaşını, mücadele savaşını her yerde vereceğiz. Çok şükür ki verilen cezalar mali kriterlerle ilgili bir ceza ama ben kabul etmiyorum."

Ceyhan,avukatı aracılığıyla pazartesi günü karara itiraz edeceklerini de söyledi.