Kategorilenmemiş
Giriş Tarihi : 03-03-2016 17:13   Güncelleme : 03-03-2016 17:13

BEKİR KILIÇ, KAZANMAK ZORUNDAYIZ

Kahramanmaraş Büyükşehir Belediyespor As Başkanı Bekir Kılıç, “Ligde son haftalarda aldığımız sonuçları telafi etmek için kazanmak zorundayız.”dedi.

BEKİR KILIÇ, KAZANMAK ZORUNDAYIZ

Son haftalarda Kahramanmaraşspor ve Kahramanmaraş Büyükşehir Belediyespor aldığı olumsuz sonuçlarla taraftarlarını üzüyor. Bu kötü gidişi durdurmak için iki kulübün yönetimi de ciddi çalışmalar yürüyor.

Kahramanmaraş Büyükşehir Belediyespor As Başkanı Bekir Kılıç, “Ligde beklenmedik puan kayıpları yaşadık. Bazı maçlarımızı mükemmele yakın oynadığımız halde basit hatalarla kaybettik. Ligden düşme potasında takımlara kaybetmemiz daha da kötü oldu. Bu kötü gidişi durdurmak zorundayız. Bunun için elimizden gelen her şeyi yapmaya çalışıyoruz. Bu Cumartesi Kahramanmaraşspor, Pazar günü de Belediyespor zorlu maçlara çıkacak. İki takımımız da bu hafta taraftar desteği ile kazanabilir. Taraftarlarımızdan destek bekliyorum. Cumartesi günü el birliği ile Kahramanmaraşspor, Pazar günü de el birliği Kahramanmaraş Belediyespor için 12 Şubat Stadyumunu dolduralım ve bu zor günlerde takımlarımızın yanında olalım”diye konuştu.