Voleybol
Giriş Tarihi : 13-09-2013 15:22   Güncelleme : 13-09-2013 15:22

ALBAY; K.MARAŞSPOR’A ÖNLEM ALDIK

Adanaspor Teknik Direktörü Ercan Albay; “Kahramanmaraşspor eksiklerini tamamlamış biz gereken önemli aldık”dedi.

ALBAY; K.MARAŞSPOR’A ÖNLEM ALDIK

Adanaspor Teknik Direktörü Ercan Albay, “Kahramanmaraş'ın savunmada sıkıntılı olduğunu biliyoruz. Forvet hattını güçlendirdiğini, Gaziantep ile yapılan özel maça bunun yansıdığını gördük. Bizi daha çok attıkları goller ilgilendiriyor. Yeni ikilisinin konumunu görmek için izlettirdim, yabancılar iyi oynamışlar. Önlemini alıp, zaaflarını değerlendirmeliyiz."diye konuştu.

Kozan maçı için "Hayatımda ilk defa başıma böyle bir skor geliyor. Kozan maçının tarifi yok. Üzerinde durmamıza da gerek yok."diyen Albay,"Oyuncularımdan gol yemeyelim, 1-0, 2-0 kazanalım. Gol yemeden maçı nasıl kazanabilirimin çalışmasını yapmak istedik ama olmadı. Maçın başında yenmiş bir gol takımı ve oyuncuları etkilemiş ama böyle mazeret olmaz. Bu maçın bahanesi olmaz. Futbolla ilgili hiçbir şey yapmadık.10-20 sene de bir başınıza gelebilir" şeklinde konuştu.

Tiago’nun durumu maç günü netleşecek

Adanaspor deplasmanda karşılaşacağı K.Maraşspor maçının hazırlıklarını yaptığı tek antrenmanla sürdürdü. Öğleden sonra Osman Yereşen Tesisleri'nde çalışan turuncu beyazlı takımda dün MR’ı çekilen Tiago takımdan ayrı düz koşu yaptı. Dizinde ödem tespit edilen başarılı futbolcunun genel durumunun iyi olduğu belirtildi. Tiago’nun durumu maç günü belli olacak. Diğer bir yabancı oyuncu Fabianoda bugün yapılan antrenmanın bir bölümünde takımla birlikte çalıştı.