Voleybol
Giriş Tarihi : 07-02-2014 21:16   Güncelleme : 07-02-2014 21:16

K.MARAŞSPOR’LULAR GECEYİ DELECEK

Kahramanmaraşspor taraftarları takımlarının yarın ki maçı öncesi futbolcuları alevler arasında stadyuma götürecek. Büyük şov başlıyor.

K.MARAŞSPOR’LULAR GECEYİ DELECEK

PTT 1. Ligde kötü zamanlar geçiren Kahramanmaraşspor taraftarları zorlu Mersin İdman Yurdu Maçı öncesi büyük bir şova hazırlanıyor. Maç öncesi oyuncuları taşıyan otobüsü Kiler önünde karşılayacak olan kırmızı-beyaz aşıkları takım otobüsünü alevler arasında stadyuma götürecek. Edinilen son bilgiye göre bütün taraftar grupları bu organizasyonu ortak yapacak. Edeler Grubu, Asiler Grubu ve Cefakarlar üyelerine çağrı yaptılar ve herkesin ellerinde meşale ile stadyum önüne gelmesini istediler. Saat 17:00 itibari ile Kiler önünde toplanacak olan Kahramanmaraşspor aşıkları oyunculara maç öncesi büyük bir meşale şovu ile moral verecekler.

Edeler Grubu Tribün Lider Ali Erbilir, Biz zor zamanları çok gördük. En kötü günleri yaşadık. Peş peşe ligden düştük hatta takımımız kapanmanın eşiğine geldi. Ama asla vazgeçmedik. Bizim sevdamız Kahramanmaraş’a ve Kahramanmaraşspor’adır. Memleket sevgisiyle buradayız ve sonuna kadar vazgeçmiyoruz. Takımımızı meşalelerle karşılayacağız ve alevler arasında stadyuma götüreceğiz. Düşeceksek bile aslanlar gibi düşeceğiz. Herkese Kahramanmaraşspor taraftarlarının büyük aşkını ve memleket sevdasını bir kere daha ezberleteceğiz. Bütün kardeşlerime sesleniyorum. Formalarınızı giyin, atkılarınızı takın ve bir tane meşale alın bu şölene sizde ortak olun. Cumartesi günü saat 17:00’da Maraton Tribün altında toplanıp hep birlikte Kiler önünde takımımızı karşılayacağız”dedi.