Voleybol
Giriş Tarihi : 19-09-2013 15:02   Güncelleme : 19-09-2013 15:02

MERSİN’DE KÂBUS DOLU GECE

Kahramanmaraşspor, büyük umutlarla gittiği Mersin İdman Yurdu deplasmanından farklı mağlup ayrıldı. Karabulutlar yine dağılmadı.

MERSİN’DE KÂBUS DOLU GECE

Kahramanmaraşspor’da lige kötü başlangıcın etkisi hala devam ediyor. Yıllar sonra yeniden döndüğü PTT 1. Ligde galibiyet hasretini dindirmek isteyen temsilcimiz Mersin İdman Yurdu deplasmanında büyük bir kabus daha gördü. Geçtiğimiz hafta Adanaspor karşısında beklenmedik bir şekilde farklı geriye düşen ve oyuna 2. Devre yeniden ağırlığını koyarak dönen temsilcimiz Mersin İdman Yurdu deplasmanında da yine aynı şekilde ilk yarıda farklı bir şekilde geriye düştü ve yine müsabakanın 2’nci devresinde oyuna ağırlığını koydu. 4-0’lık bir skorla geriye düşen temsilcimiz 2. Devre oyuna dahil olan Adem Aydın ve Onur Berber ile oyunda ağırlığını koyarak durumu kurtarmaya çaba gösterse de Oseni’nin attığı tek golden daha ileriye gidemedi. Teknik Direktör Besim Durmuş’un istifasının ardından kulübeye geçen Yunsu Şenocak ve Tayfun Şirin de mağlubiyeti önleyemedi. Kahramanmaraşspor, bu Pazar kendi sahasında konuk edeceği ligin güçlü takımlarından Orduspor’u konuk edecek ve ilk galibiyetini almaya çalışacak.

MERSİN İDMANYURDU: 4 - KAHRAMANMARAŞSPOR: 1

Stat: Tevfik Sırrı Gür

Hakemler: Abdulkadir Bitigen, Ömer Faruk Yeşil, Ahmet Şimşek

Mersin İdmanyurdu: Mahmut, Anıl (Dk. 64 Nurullah), Murat (Dk. 46 Veli), Güven (Dk. 77 Emrah), Mahmut Temür, Yahia, Mitroviç, Ali, Efe Halil, Mehmet, Ozokwo

Kahramanmaraşspor: Ersel, Berat, Zafer, Sinan, Dabo (Dk. 46 Aydın), Mert, İrfan (Dk. 89 Cumhur), Fahrettin, Azuka (Dk. 46 Onur), Erhan, Bolajo Oseni

Goller: Dk. 7 ve Dk. 11 Mahmut Temür, Dk. 16 Mehmet, Dk. 32 Ali (Mersin İdmanyurdu), Dk. 63 Bolaja Oseni (Kahramanmaraşspor)

Sarı kartlar: Dk. 22 Azuka, Dk. 42. İrfan (Kahramanmaraşspor), Dk. 85 Nurullah (Mersin İdmanyurdu)