Voleybol
Giriş Tarihi : 01-05-2015 14:27   Güncelleme : 01-05-2015 14:27

EDELER GRUBUNDAN TATLI MORAL

Edeler Grubu Tribün lideri Serkan Altunbaş, Sezonun final maçı olan Pazarspor müsabakası öncesi Kahramanmaraşspor'lu oyunculara tatlı ikramında bulundu.

EDELER GRUBUNDAN TATLI MORAL

Spor Toto 2. Lig temsilcimiz Kahramanmaraşspor'da zorlu Pazarspor maçı hazırlıkları devam ediyor. Pazar günü saat 14:00 da 12 Şubat Stadyumunda oynanacak olan Pazarspor maçı öncesi antrenmanı ziyaret eden Edeler Grubu Tribün Lideri Serkan Altunbaş, oyunculara tatlı ikram etti ve moral verdi.

Edeler Grubu Tribün Lideri Serkan Altunbaş, "Kahramanmaraşspor'umuz bu sezonun son maçını oynayacak. Bu maç artık bir yılın emeğinin karşılığını alacağımız bir maç olacak. Kazandığımız takdirde hiç bir rakibin aldığı sonuca bakmadan ligde kalacağız ve bizim için ligde kalmak 3. ligde şampiyon olmak gibi değerli. Sonuçta hem emek hem de zaman kaybetmemiş olacağız ve omurgası oluşan takımımız ile yeni sezonda daha büyük hedefler düşünebiliriz. Çok iyi bir yönetim ve iyi bir kadromuz var. İnşallan Pazarspor'u yenerek sezonu mutlu sonla bitiririz. Pazar günü bütün stadyum dolacak ve bizde Edeler Grubu olarak 12 Şubat Stadyumunu rakibimiz için cehenneme çevireceğiz. Ne olursa olsun allahın izniyle bu maçı kazanacağız"dedi.