Kategorilenmemiş
Giriş Tarihi : 14-10-2013 04:58   Güncelleme : 14-10-2013 04:58

HANEFİ MAHÇİÇEK BÜYÜKŞEHİR’E ADAY OLDU

Kahramanmaraşspor’un eski Kulüp Başkanlarından ve Kahramanmaraş Eski Belediye Başkanı Hanefi Mahçiçek, Kahramanmaraş Büyükşehir Belediye Başkanlığı’na aday adayı oldu.

HANEFİ MAHÇİÇEK BÜYÜKŞEHİR’E ADAY OLDU

Kahramanmaraş Belediyesi’nin ve Kahramanmaraşspor’un eski başkanlarından başarılı siyasetçi Hanefi Mahçiçek, Kahramanmaraş Büyükşehir Belediye Başkanlığı’na aday adayı oldu. AK Parti’ye adaylık için başvurusunu yapan efsane başkan Mahçiçek, Kahramanmaraşspor’un şuan da ikamet ettiği Belediye Spor Tesislerinin de kurucusu olmuştu.

MAHÇİÇEK, “BÜYÜKŞEHİRE ADAY ADAYIYIM”

Adaylığı hakkında açıklama yapan Mahçiçek, “Sayın Başbakanımızın da ifade ettiği gibi; Gelişmekte olan ülkeler, küresel sahnede boy gösteren şehirlerini dünya kenti yapmak, küresel çekim merkezi haline getirmek için çaba sarf ediyor. Bu şiardan yola çıkarak Kahramanmaraş’ın Milenyum’a uygun şartlarda bir kent olması için ufuk, bilgi, birikim ve donanımımızla tekrar memleketimin hizmetine sunmak ve kafamızdaki modelleri uygulamaya yansıtarak, kentimizi hem ülke hem de “uluslararası yaşanılabilir kent” ölçeğinde “model bir kent” yapma yolunda tekrar göreve talip olarak Kahramanmaraş Büyükşehir Belediye Başkanlığı’na aday adayı oluyoruz”dedi.