Voleybol
Giriş Tarihi : 11-09-2013 00:23   Güncelleme : 11-09-2013 00:23

CEYHAN; HERKES SÖZDE K.MARAŞSPORLU

K.Maraşspor Yöneticisi Fatih Ceyhan, “Bu şehrin ekmeğini yiyip, bu şehri sözde sevenler var. Kahramanmaraşlı olmak bu kadar ucuz değil”dedi.

CEYHAN; HERKES SÖZDE K.MARAŞSPORLU

Kahramanmaraşspor Futbol Şube Sorumlusu Fatih Mehmet Ceyhan, Futbolculara ödemek için 100 bin Dolar'a ihtiyaç duyulduğunu kaydetti. Yönetim olarak üzerlerine düşeni yapmaya çalıştıklarını dile getiren Ceyhan, forma sponsorluğu konusunda yaşanan problem dolayısıyla ödemeyi gerçekleştiremediklerini”ifade etti.

İşadamlarına seslenen Ceyhan, PTT 1. Lig'de mücadele eden Kahramanmaraşspor için herkesin taşın altına eline sokması gerektiğini belirterek, "Çok büyük markalarımız var ancak kulübe destek noktasında bu büyüklüğü göremiyoruz. Meşakkatli yollardan geçerek bu noktalara geldik. Burada kalıcı olmak için herkesin takımına sahip çıkması gerekiyor. Ama bakıyorsunuz AKEDAŞ, KİPAŞ, ALPEDO, MADO, PİAZZA, SANKO gibi büyüklerimiz Kahramanmaraşspor’u görmezden geliyorlar. 10 günden fazla zaman geçti Kahramanmaraş Ticaret ve Sanayi Odası Başkanımız Kemal Karaküçük’ten randevu alamıyoruz. Vali beyle de görüştük. Kendilerine gereken her şeyi söyledik. Bu şehrin takımı mucizevi bir başarı göstererek buralara kadar geldi. Biz kimseden haksız bir talepte bulunmuyoruz. Reklam giderleri vergiden düşüyor. Bir hizmetin bedeli olarak bile şehrin takımını desteklemiyorlar. Söze baktığınız zaman herkes Kahramanmaraşlı ve Kahramanmaraşsporlu ama bunu gerçekte samimi bir şekilde gösteren yok. Çok cüzi miktarlarla çok ciddi bir reklam formatı sunuyoruz ama bunu da kabul ettiremiyoruz. Firmaya fiyatı siz belirleyin diyorsunuz ama buna bile yanaşmıyorlar. Bu şehir hepimizin ve bu şehirde kazanan ağabeylerimiz büyüklerimiz binlerce insanın seve seve peşinden gittiği bir takımı desteklemiyorlar. Sorunun ne olduğunu da öğrenemiyorsunuz. Kurumlar Adıyaman’a bile sponsor olup Kahramanmaraşspor’a olmuyorlar. Bugün son ürün dediğimiz ürünler yapan firmalarımızda var. Reklam ihtiyacı olan final ürünü çıkaran markalarımız da var. Ama herkes sözde Kahramanmaraşlı. Biz birey olarak bile Holdinglerimizden daha fazla katkı sağlıyoruz. Herkesin ayağına gidiyoruz. Herkesi ziyaret ediyoruz ama 2.000 liralık bir VİP kombine kartını bile almamak için dil döküyorlar. Kahramanmaraşlı olmak bu şehirde kazanmak bu kadar ucuz olmamalı. Bu şehrin ekmeğini yiyoruz o zaman bu şehrin takımına destek vermeliyiz" diye konuştu.