Voleybol
Giriş Tarihi : 09-12-2014 17:29   Güncelleme : 09-12-2014 17:29

GEÇMİŞ OLSUN BÜYÜK KAPTAN

Kahramanmaraşspor Genel Kaptanı Kürşat Özarslan, menüsküs ameliyatı oldu. Hastane futbolcu ve camianın önemli isimlerinin akınına uğradı.

GEÇMİŞ OLSUN BÜYÜK KAPTAN

Kahramanmaraşspor Genel Kaptanı Kürşat Özarslan bir süredir devam eden rahatsızlığı sonrası ameliyat oldu. Menüsküs ameliyatı olan genel kaptan Kürşat Özarslan’ın kaldığı Mega Park Hastanesinde ki odası ziyaretçi akınına uğradı. Kahrmanmaraşspor camiasının en çok sevilen isimlerinden biri olan Genel Kaptan Kürşat Özarslan bir süre sonra taburcu olacak ve devre arası kampına kadar tamamen iyileşecek.

Hastane de ziyaret ettiğimiz Kaptan Özarslan, “Bir süredir ameliyat olmayı düşünüyordum ama malum görevimiz gereği bu zamana kadar idare etmek dorunda kaldık. Şimdi de ligin ilk yarısı bitiyor böyle bir zamanlama yaparak çok yoğun geçireceğimiz devre arası hazırlık ve transfer döneminde görevimin başında olmak istedim. Şimdi daha iyiyim ve kısa süre sonra ayağa kalkacağıma inanıyorum. Ziyaretleri ile beni mutlu eden ve geçmiş olsun dilekleriyle sürekli arayan dostlarıma ve camiamıza teşekkür ediyorum”dedi.