Voleybol
Giriş Tarihi : 25-11-2015 13:04   Güncelleme : 25-11-2015 13:04

BİZ HAZIRIZ! ŞİMDİ ONLAR DÜŞÜNSÜN!

Alpedo Kahramanmaraşspor, Pazar günü oynayacağı Bayrampaşa maçının hazırlıklarına devam ediyor. Bayrampaşa bilindiği gibi Beşiktaş'ın pilot takımı.

BİZ HAZIRIZ! ŞİMDİ ONLAR DÜŞÜNSÜN!

Spor Toto 2. Lig Beyaz Grup temsilcimiz Alpedo Kahramanmaraşspor, Pazar günü oynayacağı zorlu Bayrampaşa maçının hazırlarına aralıksız devam ediyor. Moralleri son derece yüksek olan Akdeniz Aslanlarının tek hedefi galibiyet alarak yola devam etmek. Son üç maçta 7 puan puan toplayarak ligde dikkatleri üzerine çeken Alpedo Kahramanmaraşspor, Bayrampaşa'yı da devirerek puan cetvelinde büyük bir sıçrama daha yapmak istiyor. Beşiktaş'ın pilot takımı olan Bayrampaşa kadrosunda önemli oyuncuları barındırıyor. Bayrampaşa da Recep Akkemik, Hasan Türk ve Sinan Kurumuş gibi isimler var.

Akdeniz Aslanları da antrenmanlarına devam ediyor. Hanefi Mahçiçek Stadyumunda yapılan antrenmanla çalışmalarını sürdüren temsilcimiz de keyifler yerinde. Mehmet Mendres Önkuzu, Koray Uysal ve Recep Yaşar gibi silahlarından yoksun olmasına rağmen deplasmandan puan çıkaran temsilcimiz Bayrampaşa maçına tam kadro çıkmak için yoğun çaba harcıyor.