Amatör Branşlar
Giriş Tarihi : 29-07-2016 21:00   Güncelleme : 29-07-2016 21:00

FİDANSPOR AVANOS'TA KAMP YAPIYOR

Bölgesel Amatör Lig temsilcilerimizden Fidanspor, Teknik Sorumlu İbrahim Uyduran yönetiminde Nevşehir kampını sürdürüyor.

FİDANSPOR AVANOS'TA KAMP YAPIYOR

Bölgesel Amatör Lig (BAL) takımlarımızdan Fidanspor, yeni sezon hazırlıkları kapsamında Nevşehir Avanos’da enerji depoluyor. Kahramanmaraş’ın en köklü Kulüplerinden biri olan Fidanspor, 2015-2016 sezonunda Kahramanmaraş 1. Amatör Küme’de şampiyon alarak Bölgesel Amatör Lige yükselmişti. Bölgesel Amatör Lig’de mücadele edecek olan yeşil-sarılı ekip, 3. lige çıkmayı hedefliyor.

Geçtiğimiz sezonki kadrosundan birçok oyuncuyu tutan ve çoğu yerli bir çok iyi oyuncuyla anlaşan temsilcimiz de Teknik Direktörlük görevini ise geçtiğimiz sezon Dumlupınarspor’u çalıştıran İbrahim Uyduran yürütüyor. Uyduran’ın yardımcılıklarını ise Ömer Gök, Suat Paksoy ve Necati Demirbaş yapıyor. Yeni sezon hazırlıkları kapsamında 13 Temmuz’da kendi evinde çalışmalara başlayan Fidanspor, 20 Temmuz’da Nevşehir Avanos’da kampa girdi. 24 futbolcu ile kampta güç depolayan yeşil-sarılı ekip, 2 hazırlık maçı yapacak. Fidanspor 30 Temmuz’a kadar çalışmalarını sürdürecek ve daha sonra kendi evine dönerek sezon hazırlıklarına devam edecek.