Amatör Branşlar
Giriş Tarihi : 19-03-2015 02:26   Güncelleme : 19-03-2015 02:26

MİKAİL UTLU’DAN AMATÖR SPORA DESTEK

Kahramanmaraş’ın başarılı genç kuşak iş adamlarından Dr. Mikail Utlu, yeni kurulan Kahramanmaraş Gençlerbirliğine forma alarak destek verdi.

MİKAİL UTLU’DAN AMATÖR SPORA DESTEK

Kahramanmaraş’ta yeni kurulmasına rağmen 3. Ayında ilk kupasını kazanan ve Amatör liglere yeni bir heyecan getiren Kahramanmaraş Gençlerbirliği’ne destek gelmeye devam ediyor. Kahramanmaraş’ın genç kuşak başarılı iş adamlarından olan Martı Metal yönetim kurulu başkanı Dr. Mikail Utlu, Kahramanmaraş Gençlerbirliğine destek verdi.

Teşekkür için sırtında 46 numara ve Mikail Utlu yazılı forma ile genç iş adamı Dr. Mikail Utlu’yu ofisinde ziyaret eden Kahramanmaraş Gençlerbirliği Kulüp Başkanı Serdar Bursalı, “Mikail Utlu bey Kahramanmaraş’ta doktor olarak ciddi hizmetler vermiş, şimdi de iş dünyasında şehrimizin en başarılı genç kuşak iş adamlarından biridir. Kahramanmaraş’a her alanda hizmet eden Mikail bey kulübümüze de destek verdi. Kendisine bu ince düşüncesinden dolayı çok teşekkür ediyorum. Çoğu insanımızın gözünde olmasa da binlerce gencimiz amatör spor kulüpleri sayesinde kötü ortamlardan ve kötü alışkanlıklardan uzak duruyorlar. Mikail Utlu bey gibi kıymetli iş adamlarımız spor aracılığı ile şehrimizin gençlerine katkı veriyorlar. Bu tür desteklerin artarak devam etmesini temenni ediyorum”dedi.

Aynı zamanda Ak Parti Dulkadiroğlu Belediye meclis üyesi olan genç iş adamı Dr. Mikail Utlu, “Biz bu şehirde yaşıyoruz ve bu şehirde kazanıyoruz. Hem ailemiz ile birlikte olduğumuz hem de iş hayatımızı sürdürdüğümüz bu güzel şehrin sporuna ve sosyal yaşamına destek vermek bizim borcumuzdur. Özellikle amatör spor mutlak suretle desteklenmelidir. Bu sebeple bizlerde Kahramanmaraş Gençlerbirliğispor kulübümüze destek olmak istedik. Kendilerini bu güzel oluşumdan dolayı tebrik ediyorum ve başarılar diliyorum”dedi.