Kategorilenmemiş
Giriş Tarihi : 24-03-2016 19:39   Güncelleme : 24-03-2016 19:39

BELEDİYESPOR’LU FUTBOLCULAR’DAN AÇIKLAMA

Kahramanmaraş Büyükşehir Belediyespor Takım Kaptanları Son haftalarda alınan başarısız sonuçların ardından Takım adına basın açıklamasında bulundular.

BELEDİYESPOR’LU FUTBOLCULAR’DAN AÇIKLAMA

Kahramanmaraş Büyükşehir Belediyespor Takımı adına açıklamada Bulunan Takım kaptanları Hüseyin Çelik, İlyas Ekiz ve Mehmet Çiloğlan Takım arkadaşları adına yaptığı açıklamada; Son haftalarda başarısız sonuçlar aldık ve Ligin alt sıralarına düştük. Takım arkadaşlarımızla devamlı toplantılar yaparak aldığımız mağlubiyetlerin değerlendirmesini yapıyoruz. İnşallah en kısa zamanda toparlanarak galibiyet serisine başlamak istiyoruz dedi.

Kaptan Hüseyin Çelik son zamanlarda sosyal paylaşım sitelerinde çıkan Futbolcuların para alamadıklarına dair haberleri okuduklarını ve çok üzüldüklerini belirterek, Bu tür haber ve paylaşımlar bizi çok üzdü. Yönetim Kurulumuz Prim ve Maç başı alacaklarımızı zamanında ödediler ve ödemeye de devam ediyorlar. Bizler Yönetim kurulumuza karşı mahcubuz son haftalarda aldığımız başarısız sonuçlara rağmen maç başı alacağımız ücretlerimizi de aldık. Futbolcuların Prim ve Ücretlerini alamadığı tamamen yalandır. Takımımıza her zaman destek olan Yönetim Kurulumuza teşekkür ederiz. İnşallah hafta sonu deplasmanda oynayacağımız Bodrum Belediyesi Bodrumspor maçından galibiyetle ayrılarak tehlikeli bölgeden biran önce uzaklaşmak istiyoruz dedi.