Voleybol
Giriş Tarihi : 11-01-2017 03:48   Güncelleme : 11-01-2017 03:48

EFSANE TRİBÜNCÜ ALİ ERBİLİR GERİ DÖNDÜ

Kahramanmaraşspor Tribünlerinin yakından tanıdığı ve çok sevdiği Edeler Grubu liderlerinden Ali Erbilir, bu hafta tribünlere geri dönüyor.

EFSANE TRİBÜNCÜ ALİ ERBİLİR GERİ DÖNDÜ

Kahramanmaraşspor tribünlerinin ve Edeler Grubunun efsane tribün lideri Ali Erbilir, 1 yıllık iş ve istirahat arasını bitirdi. Sosyal Medya hesabından bir mesaj yayınlayan Şişci Ali “Uzun zamandır yoktum birileri demiş ki öldü. Şimdi herkese haber verin Şişci geri döndü”yazdı.

Ali Erbilir ile birlikte tribünlerden bir süre dinlenmeye geçen isimlerin de bir çoğu geri döndüklerini ve bu sezonun kalan bölümünde Kahramanmaraşspor tribünlerinin eski şaşalı günlerine geri döneceğini ifade ettiler. Büyük bir kalabalık grupla hafta sonu oynanacak olan Konya Anadolu Selçukluspor maçında tribünde olacağını ifade eden Şişci Ali, “İşlerimden ve yorgunluğumdan ara verdiğim tribünlere geri dönüyorum. Bu hafta bir milat olsun. Kahramanmaraşspor tribünleri o şaşalı günlerine geri dönecek. Edeler Grubu varlığını yine destansı bir şekilde hissettirecek. Pazar günü tribünlerdeyiz ve yeri göğü inleteceğiz. Kahramanmaraşspor’un iç sahadaki maçlarında muhteşem bir ambiyans meydana getireceğiz. Buradan bütün dostlarıma sesleniyorum. Hafta sonu omuz omuza rakiplerin dizlerini titretelim”dedi.