Amatör Branşlar
Giriş Tarihi : 23-04-2014 19:04   Güncelleme : 23-04-2014 19:04

DALKARA, HEDEFİMİZ 3. LİGE ÇIKMAK

Pazarcıkspor Kulüp Başkanı Kamil Dalkara, “Geçen sene kıl payı kaçırdık. Ama bu dönem daha hazırız. Tesislerimizi de yaptık hedefimiz önce BAL sonra 3. Lig”dedi.

DALKARA, HEDEFİMİZ 3. LİGE ÇIKMAK

Geçtiğimiz sezon play-off finalinde Bölgesel Amatör Ligi son dakika yedikleri gol ile kaçıran Pazarcıkspor Camiasında bu defa play-off finaline daha ciddi bir hazırlık var. Pazarcık Eski Belediye Başkanı ve Pazarcıkspor Kulüp Başkanı Kamil Dalkara, 4 Mayıs’ta Batıpark’ta oynanacak olan Bölgesel Amatör Lige yükselme play-off maçı öncesi spor46.com’a özel açıklama yaptı.

Hedefimiz öncelikle geçen sezon kıl payı kaçırdığımız Bölgesel Amatör Lige yükselmek daha sonra ise hem Kahramanmaraş’ımızı hem de Pazarcığımızı en şekilde temsil edecek ses getirecek bir kadro ile 3. Lige yükselmektir. Geçen yıl ki final maçını kaybetmemizi bir kaza olarak görüyoruz ve daha da ciddi bir şekilde hazırlandık. Öncelikle bu maçı kazanacağız ve daha sonra ise hiç vakit kaybetmeden Bölgesel Amatör Lig’de üst düzey bir takım kurarak ülkenin her köşesinde konuşulacak bir başarı hikayesini yazmak istiyoruz. Bir kulüp olmanın öncelikleri vardır. Bizler her alanda 3. Ligi taşımaya hazırız. Altyapımız ve tesislerimiz tam anlamı ile hazır. Stadyumumuz hazır. Taraftarlarımız ve Pazarcık halkı hazır. Şuanda yapılacak tek şey play-off maçını kayıpsız atlatmak ve Bölgesel Amatör Lige yükselmek daha sonra da yapacağımız bütün çalışmalar hazır”diye konuştu.