Amatör Branşlar
Giriş Tarihi : 12-12-2014 16:05   Güncelleme : 12-12-2014 16:05

ELBİSTANSPOR İÇİN TESİS BİNASI ŞART

Elbistanspor Taraftarlar Derneği Başkanı Öztürk Yıldırım, “Elbistanspor’un geleceği için en büyük ihtiyaç tesis binasıdır. Yeni Spor Salonunun yanına ek bina yapılmalıdır”dedi.

ELBİSTANSPOR İÇİN TESİS BİNASI ŞART

Ligde orta sıralarda bulunan ve zor şartlarda ayakta durmaya çabalayan Elbistanspor’da taraftarlar derneğinden önemli bir çağrı var. Elbistanspor Taraftarlar Derneği Başkanı Öztürk Yıldırım, Yetkililere çağrı da bulunarak Elbistanspor’un geleceğini garanti altına almak için bir an önce sosyal tesis binasına ihtiyaç duyulduğunu açıkladı.

Yıldırım, “Elbistanspor’umuzun yeni sahalar ile birlikte antrenman alanı ihtiyacı giderildi. Futbolcularımız şuan da Belediyeye ait bir yerde konaklıyor. Takımın geleceği için çok önemli bir ihtiyaç var. O da Elbistan Spor Salonunun hemen yanına bir tesis binası yapılmalıdır. Günün koşullarına uygun. 40 oyuncunun konaklayabileceği, toplantı salonu ve yemekhanesi olan bir tesis binası Elbistanspor’umuzun geleceği için en büyük ihtiyaçtır. Elbistanımızın buna hakkı olduğuna inanıyoruz. Çok değerli Ak Parti Grup Başkanvekilimiz Sayın Mahir Ünal beyin desteğini ve yardımını bekliyoruz. Kulübümüz bu tesis sayesinde gelecek 50 yıl boyunca çok büyük bir kazanım elde edecektir. Bu tesisler yıkılıp yeniden yapılacak olan Spor Salonunun hemen yanına yapılabilir. Lütfen bu çağrımızı dikkate alsınlar. Elbistanspor’umuzun geleceği için bu tesis elzemdir”dedi.