KAHRAMANMARAŞSPOR KAPANIR MI?

Serdar Bursalı'nın yeni köşe yazısı...! Kahramanmaraşspor kapanır mı?

Kahramanmaraşspor geçmişte olduğu gibi bugünde eğreti otu gibi görülmeye devam ediyor. Her fırsatta üzerinden sürekli prim yapılan ama bir türlü destek göremeyen Kahramanmaraşspor, günümüzde de yine ilgisizlik ile başbaşa. Şehrin ağabeyleri takım yokmuş gibi davranmaya, takım için gecesini gündüzüne katanlar ise şehri yönetenler Kahramanmaraşspor'a düşmanmış gibi davranıyor.

Geçtiğimiz sezondan bu yana sürekli dillendirilen Kahramanmaraşspor ve Kahramanmaraş Belediyespor'un birleşmesi veya pilot takım uygulaması hayal oldu. Kahramanmaraş Büyükşehir Belediyespor şampiyonluk hedefi ile güçlü bir yapılanmanın içine girdi. Alınan son bilgilere göre Kahramanmaraş Büyükşehir Belediye Başkanı Sayın Fatih Erkoç, Belediyespor'un şampiyonluğu için göreve getirilen Fethi Çokkeser'e de tam yetki vermiş. Hedef şampiyonluk.

Şimdi gelelim yazımın başlığında "Kahramanmaraşspor kapanır mı? sorunun cevabına. Evet, Kahramanmaraşspor, bu bakış açısı ve bu ilgisizlik devam ederse bir kaç yıl içinde kesinlikle kapanır. Her fırsatta medya önünde söz verenler, lafa geldimi Kahramanmaraşspor bizim takımımız her türlü desteği veririm diyenler kıvırmaya devam ettiği sürece bu takım daha fazla dayanamaz ve eninde sonunda kapanır. Valisi, Belediye Başkanları, Milletvekilleri, Ticaret Odaları, İş adamları dernekleri, İl Başkanları, Sivil toplum örgütlerinin şuan ki tavır ve duruşlarına bakılırsa Kahramanmaraşspor çoktan kapanmış. Kendi kabuğuna çekilmiş ve can çekişiyor. Kulübün borcu sürekli azamlmış, binlerce taraftar koca sezonu yönetim, futbol ve taraftar olarak başbaşa geçirmiş kimsenin umuru değil. Yani taraftar, yönetim haricinde bu takım herkese göre çoktan kapanmış.

05 Temmuz 2015 - Voleybol


göndermek için kutuyu işaretleyin

Yorum yazarak Spor 46 Topluluk Kuralları’nı kabul etmiş bulunuyor ve yorumunuzla ilgili doğrudan veya dolaylı tüm sorumluluğu tek başınıza üstleniyorsunuz. Yazılan yorumlardan Spor 46 hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.


TÜRKİYE MARKALARI

Spor 46, Kahramanmaraş ile özdeşleşen markaları ağırlıyor.

+90 (533) 054 28 28
Reklam bilgi