Voleybol
Giriş Tarihi : 03-11-2015 15:37   Güncelleme : 03-11-2015 15:37

AMATÖR LİGLER 15 KASIM'DA BAŞLAYACAK

Kahramanmaraş Büyükler 1. Amatör lig maçları saha yetersizliğinden dolayı bir hafta daha geç başlayacak. Liglerin 15 Kasım'da oynanacağı öğrenildi.

AMATÖR LİGLER 15 KASIM'DA BAŞLAYACAK

Büyük bir heyecanla beklenen Amatör Ligler bir hafta geç başlayacak. Edinilen son bilgiye göre oynanan maçlar aoranla saha yetersizliğinden dolayı maçlarbüyük bir heyecanla beklenen maçlar 15 Kasım itibari ile başlayacak. Bu sezon Amatör Kulüplerin yaptıkları dev yatırımlar ve iddialı kadrolar nedeniyle büyük bir heyecanla beklenen ligler nihayet başlıyor. Kahramanmaraş Büyükler 1. Amatör lig maçları saha yetersizliğinden dolayı bir hafta daha geç başlayacak. Liglerin 15 Kasım'da oynanacağı öğrenildi.

17 takımın mücadele edeceği ve sezonu şampiyon bitiren takımın doğrudan Bölgesel Amatör Lige yükseleceği yerel ligler şimdiden şehirde büyük bir heyecana sahne oluyor. Kıran kırana geç.en hazırlık maçları, büyük bütçelerle yapılan transferler sonrasında takımların sezona nasıl başlayacağı ve maçların neticeleri merakla bekleniyor. Fidanspor, Sakaryaspor, Dumlupınar, Pazarcık Kartalkaya, Göksun, Kahramansaray, Arsan Sümer, Kümbet, Gençlerbirliği gibi takımların büyük yatırım yaptığı Amatör lig çok çekişmeli geçecek.