Gündem
Giriş Tarihi : 09-05-2017 04:00   Güncelleme : 09-05-2017 04:00

Almanya'da bir Türk yıldızı daha doğuyor!

Almanya'da yeni bir "gurbetçi yıldız" doğuyor. Hertha 06  takımın da forma giyen   21  yaşındaki Salih Sağır  sergilediği futbolla tüm dikkatleri üzerine topluyor.

Almanya'da bir Türk yıldızı daha doğuyor!

Almanya'da yetişen gurbetçi futbolcular arasına bir yenisi daha eklendi. Almanya 'da buğüne kadar Mesut Özil, İlkay Gündoğan, Emre Can, gibi yıldız futbolcular yetiştirerek Avrupada başarılı işlere imza atan yıldız futbolcuların arasına Salih Sağır' da katıldı.

PERFORMANSIYLA GÖZ DOLDURUYOR

Hertha 06 da oynadığı futbolla herkesin takdirini kazanan merhaba Gurbetci futbolcu Salih Sağır, genç yaşında performansıyla şimdiden birçok kulüp tarafından takibe alınmaya başlandı. Gelecek yılarda futboldan çok beklentilerinin olduğunu söyleyen genç yetenek Salih Sağır, Tabi ki her futbolcunun gönlünde üst düzey takımlarda oynamak ister. Benimde kendime göre büyük hedeflerim var. Avrupada çok üst düzey takımlar var. Ancak benim gönlümde Türkiye'de oynamak var. Hertha 06 Almanya da alt yapıya çok önem veren bir takım aynı zamanda 4. Ligde liglerinin üst düzey takımları arasında yer alıyor. Bende böyle bir takım da oynadığım için çok mutluyum. Kendi takımımda bana çok imkanlar verildiğini belirten genç yetenek, takımın bir askeri gibi her zaman emrine amade olduğunu söyledi.

"HEDEFİM BÜYÜK"

Her zaman kendisine hedef koyduğunu ve umutlu baktığını açıklayan Sağır , Bana kulüp içerisinde çok iyi davranıyorlar ve bende o umutlarını boşuna çıkartmamak için çok çalışıp onları utandırmayacağım. Ben her şeyden önce bana futbolculuğum konusunda büyük özveriler sağlayan herkese teşekkür ederim. Tabi ki benim için her zaman en iyisini düşünüyorlar ama bende bu takımın bir emir eri gibi verilen direktifleri en iyi şekilde yerine getireceğim. Çünkü inanıyorum ki hocalarımın benim gelecekte iyi bir futbolcu olmam için onlarda büyük emekler veriyorlar? dedi.

BÜYÜKLERİMİN YOLUNDA GİDECEĞİM

Almanya da Türk kökenli Türk futboluna sayısız yetenekler yetiştiğini belirten Salih Sağır, Bizlere örnek olabilecek Mesut Özil, Nuri Şahin, Serdar Taşcı