Voleybol
Giriş Tarihi : 19-07-2015 21:18   Güncelleme : 19-07-2015 21:18

CEYHAN'DAN MÜJDE BORCUMUZ YARI YARIYA DÜŞTÜ

Kahramanmaraşspor Kulüp Başkanı Fatih Mehmet Ceyhan, Kahramanmaraşspor'un sportif borcu 8 milyon 700 bin liradan, 4 milyon 700 bin liraya düşmüştür"dedi.

CEYHAN'DAN MÜJDE BORCUMUZ YARI YARIYA DÜŞTÜ

Kahramanmaraşspor Kulüp Başkanı Fatih Mehmet Ceyhan, "Kulübümüzün sportif borcu bugün itibari ile. 8 milyon 700 bin liradan 4 milyon 700 bin liraya düşmüştür. SSK borcu yapılandırılmış ve taksitleri aksatmadan ödenmektedir. Hedefimiz hem şampiyonluk için mücadele edecek bir takım kurmak hemde borcu bitirmektir."dedi.

Kahramanmaraşspor Kulüp Başkanı Fatih Mehmet Ceyhan, "Kulübümüzün borcu sürekli düşüyor. Borç yapmıyoruz. Ödemeleri destek olmamasına rağmen kendi cebimizden karşılıyoruz. İlk olarak Kahramanmaraşlı esnaflarımızın borcunu ödedik. Son 3 yıldan kalan bir çok borcu temizledik. Hem transfer yapıyoruz, hem borç ödüyoruz, hem de yeni pronelerimize para harcıyor ve kulübümüzün geleceğine yatırım yapıyoruz"dedi.

Kahramanmaraşspor Kulüp Başkanı Fatih Mehmet Ceyhan, "Kulübümüzü devir aldığımız da borç 8 milyon 700 bin liraydı. Bugün Spor Toto resmi belgesi var ve borç 4 milyon lira daha düştü. Herkes kimin ne olduğunu bilsin ve bizim de neler yaptığımızı görsün. Biz memleketimizin için elimizi değil bütün gövdemizi taşın altına koyduk."dedi.

"Kahramanmaraşspor sadece Fatih Mehmet Ceyhan'ın takımı değildir. Ben her zaman söyledim. Bu şehir süper liği hak ediyor. Biz geldiğimizde 5 personel kulübü idare ediyordu. Bugün 22 personelimiz var. Kulübümüzün 3 tane Avukatı var. Ve bütün evraklarımız önce avukatlara gönderiliyor. Eski devir bitti. Haksız yere kulübü soyanlar gereken cezayı çekecekler"dedi.