Voleybol
Giriş Tarihi : 22-08-2014 22:52   Güncelleme : 22-08-2014 22:52

TEŞEKKÜRLER “LODGE KAPADOKYA”

Kahramanmaraşspor’un Nevşehir’de dolu dolu bir kampı geride bıraktı. Kamp boyunca temsilcimize kusursuz ev sahipliği yapan “Lodge Kapadokya” yönetim ve personeline teşekkürler.

TEŞEKKÜRLER “LODGE KAPADOKYA”

Spor Toto 2. Lig temsilcimiz Kahramanmaraşspor, Başkan Fatih Mehmet Ceyhan’ın tüm imkanlarını seferber ettiği Nevşehir kampını dolu dolu geride bıraktı. Temsilcimizin konakladığı “Lodge Kapadokya Hotel” yönetimi ve personelleri futbolcularımıza ve kafilemize muhteşem bir ev sahipliği yaptılar. 20 gün süren kamp boyunca temsilcimiz kendi evindeymiş gibi rahat ve huzurlu bir kampı geçirdi. Bu memnuniyetin arkası dolu. Çünkü, Lodge’nin başarılı Müdüresi Dilek hanım ve profesyonel ekibi son anketlerde Lodge Hotel’i Türkiye’de 3’ncü, Nevşehir’de açık ara lider konumuna getirdiler.

Takımımızın konakladığı "Kapadokya Lodge Hotel" çalışanları kamp süresince bütün imkanlarını Akdeniz Aslanları için seferber etti. Yemekler muhteşem, personel ise kusursuz bir ev sahipliği yaptı. Ön büroda görev yapan ekip, mutfak personelleri, oda hizmetleri, restoran personelleri, otel güvenliği ve otel yönetimi kısacası bütün ekip Kahramanmaraşspor’un yeni sezon hazırlıklarını yaptığı Nevşehir kampına büyük bir zenginlik kattılar. Teşekkürler “Lodge Hotel” tekrar görüşmek dilekleriyle, başarılar.

Serdar BURSALI

Taraftar Gazetesi / Spor46.com / Haberler46.com